Фахівці з Університету Нью-Мексико з'ясували, як у натовпі з першого погляду вичислити ідеального коханця. Про це повідомляє британське видання The Sun.

Вчені впевнені, що про все здатні розповісти риси обличчя. Фахівці з'ясували, що чоловіки з симетричними рисами обличчя на підсвідомому рівні здаються жінкам більш привабливими.

Симетрія сприймається як ознака здоров'я і гарної генетики. І це також позначається на сексуальному житті. Партнер з симетричними рисами буде мати більший успіх в інтимному плані навіть при нестачі досвіду.

Автори дослідження переконані, що на сексуальний потенціал чоловіків також вказують їх брови. Густі брови – перша ознака хорошого коханця і впевненого в собі партнера. Вони відзначають, що він може бути досить егоїстичним, але при цьому винахідливим.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Хлопці з більш тонкими бровами ж більш ніжні і чуйні до партнерки. Вони залишаються джентльменами навіть у ліжку, тому часом кохані таких хлопців скаржаться на нестачу пристрасті.

Часом трапляються ситуації, які всіх дратують в спальні. Неповага і егоїзм перетворюють акт любові в справжній кошмар. Прочитайте це, щоб не повторювати свої помилки.

Секс – це не марафон і вже точно не гра в одні ворота. Зрозуміло, що хтось може фінішувати першим, але це не привід стрімко прощатися або засипати. Завжди можна перепочити, продовжуючи пестити партнера, а потім з новими силами кинутися в бій. Або довести справу до кінця іншими способами.

Немає закону, що зобов'язує нас засовувати що-небудь в рот. Але є негласне правило: в сексі потрібно і брати, і віддавати, причому з радістю. Якщо партнер не хоче робити мінет або кунілінгус, то і сам не вправі розраховувати на оральні ласки.

Нагадаємо, ангели або демони? Топ найбільш чуттєвих знаків Зодіаку в ліжку.

Як повідомляв "Знай. ua", в це неможливо повірити, але вчені знайшли рівноцінну заміну інтиму.

Також "Знай. ua" писав, що упевнені, вас теж це бісить. Головні помилки коханців у ліжку.