Астрологи радять жінками уважно придивитися до оточення свого чоловіка, і якщо жінки деяких знаків Зодіака постійно потрапляють у поле зору чоловіків, то варто насторожитися.

Які ж знаки "найнебезпечніші"?

ОВЕН

Жінки-ОВНИ досить часто ведуть чоловіків у інших жінок, навіть не завжди роблять це навмисно, але факт залишається фактом. Якщо вона все ж задумала роздобути вподобаного партнера, будьте впевнені, їй не страшні ніякі перепони. Вона може діяти грубо, напористо і дуже сміливо.

Популярні новини зараз

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Показати ще

Часто такі жінки просто магнетично діють на представників протилежної статі і втриматися із спокусою їм часто вкрай важко.

Чому вони хочуть украсти чужого чоловіка? Тому що люблять перемоги, вперті у досягненні своєї мети, егоїстичні, люблять почуття першості і великі досягнення.

Їх стиль життя – постійна боротьба та сміливість.

Серед зірок Овнів-розлучниць також багато. Можна назвати серед них таких: Анастасія Заворотнюк ("Моя прекрасна няня"), Альбіна Джанабаєва (гурт ВІА Гра), Крістіна Асмус ("Інтерни").

БЛИЗНЮКИ

На другому місці серед найнебезпечніших розлучниць йдуть представниці знака БЛИЗНЮКИ. Можливо, вони здадуться комусь зовсім нешкідливими, проте саме вони дуже легко втираються в довіру і легко можуть "заговорити" вашого чоловіка, повівши за собою.

Ці жінки інтелектуально "підковані", вони завжди підтримають розмову в будь-якій компанії та в колі будь-яких чоловіків. ЇЇ гострий розум та пильність зроблять свою справу.

Ще однією підступною рисою Близнюків є вміння обвести навколо пальця та вміння обманювати.

Якщо вона раптом вирішить, що чужий чоловік буде з нею, вона докладе всі свої інтелектуальні здібності, щоб завоювати його і відвести.

Зіркові Близнюки-розлучниці: Наташа Корольова(рос. співача), Анджеліна Джолі (акторка, екс-дружина Бреда Пітта), Дана Борисова (рос. ведуча).

ВОДОЛІЙ

Жінки-ВОДОЛІЇ люблять свободу і незалежність від чого б то не було. Вони не особливо зважають на іншими, а моральні принципи часто відводять на другий план. Водолій також досить часто стають розлучниці. Вони досить розумні і інтелектуальні, як і інші знаки Повітря, а чоловіки поруч з ними можуть відчувати себе дуже спокійно і впевнено.

Ці представниці мають гарне терпіння і можуть, як той павук, довго чекати свою жертву, а потім впевнено затягнути у свої тенета.

Серед знаменитостей можна назвати таких: Віра Брежнєва (екс-ВІА Гра), Катерина Клімова (рос. акторка).

Як повідомляв портал "Знай.ua", зірки зняли маски з жінок та показали їх справжні обличчя.