Група вчених з Університету Західного Онтаріо Канади надали докази того, що мандарини можуть виступати засобом для профілактики ожиріння, серцево-судинних захворювань і діабету. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, в цих цитрусових у високих концентраціях міститься речовина нобилетин, який знижує в крові рівень холестерину і допомагає контролювати рівень інсуліну.

Свіжі мандарини все ж корисніше оброблених. В ході експерименту мишей годували по західній дієті – з великою кількістю простих вуглеводів і жирів. Але одна група гризунів отримувала нобилетин у вигляді добавки, а друга – ні.

Мандарини добре зміцнюють імунітет. В кінці експерименту група, не отримувала добавок, дійшла до ожиріння у мишей були високі рівні тригліцеридів, холестерину, глюкози, інсуліну, спостерігалася і жирова інфільтрація печінки. А у другої групи завдяки нобилетину вміст цих речовин був оптимальним, а набір ваги був відносно невисокий.

Нагадаємо, усі жінки мріють про ідеальну шкіру і бажають молодо виглядати як можна довше. Однак деякі наші звички цьому аж ніяк не сприяють. До таких належить і харчування. Як не дивно, ті, здавалося б, звичайні продукти, які ми вживаємо щодня, псують шкіру і викликають цілу купу проблем.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Крім того, приклад психологічного тесту, за яким нещодавно перевіряли розумові здібності американського президента Дональда Трампа, оприлюднили в Мережі.

Дивіться сюжет про фрукти

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", невістку Ступки фанати рознесли за хамство.