Далекий від розуміння сучасного мистецтва сторож з Челябінська розібрав інсталяцію, що була експонатом виставки "Частини цілого" в міській галереї OkNo.

За інформацією місцевих видань, витвір єкатеринбурзької стріт-арт-групи "Злі", встановлений на території проведення будівництва поруч з експозицією, представляв собою лист металопрофілю, розписаний графіті.

За задумом авторів, одна частина експонату знаходилася всередині галереї, а інша повинна була бути вбудована в міський простір. Молоді люди хотіли попросити власників майданчика залишити їх арт-об’єкт на цій території, проте охоронець розібрав його буквально через кілька годин після появи.

При цьому художники вмовляли сторожа не робити цього, поки вони не вирішать питання, але той проігнорував їх звернення.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", 91-річна німецька пенсіонерка переплутала музейний експонат зі звичайним кроссвордом і розгадала його, за що опинилася в поліцейському відділку. Вартість об’єкта, який вона пошкодила, – 80 тисяч євро.

Популярні новини зараз
Сергію Жукову та гурту "Руки вверх" заборонили в'їзд до європейської країни за підтримку путіна: "Все наше без розбору" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще