Вважається, що Новий рік – це особливий магічний час. Тому не дивно, що є просто неймовірна кількість забобонів, традицій, ну і , звичайно ж, заборон. Саме про останні ми б і хотіли розповісти, адже, за повір'ями, якщо зробити щось не так, то біди і невдачі будуть переслідувати людину цілий рік. Тому ви повинні знати, чого не можна робити в Новий рік 2018.

Головні заборони в Новий рік 2018

Вважається, що за тиждень до самого свята не можна користуватися новими речами, навіть якщо ви їх тільки купили. Ремені, шпильки, гребінці і навіть одяг краще використовувати вже в новому році.
Так само, у Новий рік забороняється пришивати гудзики. Вважається, що якщо ви зробите це, то підете в наступний рік зі старими проблемами.

Також, вважається, що не можна перед Новим роком здавати взуття в ремонт, інакше в наступному році вам не бачити нових покупок.
З 31 грудня по 19 січня категорично забороняється брати гроші в борг, інакше залишитеся належним до кінця 2018.
Вважається, що на Новий рік не можна загадувати бажання з часткою "не". Якщо ви хочете багато грошей, то загадайте саме так, а не "я не хочу бути бідним", інакше все буде навпаки.

Так само, не можна на Новий рік ставити на стіл крабів, кальмарів і раків. Пояснюється це тим, що ці тварини задкують назад, в той час, як ми йдемо в Новий рік.
Крім цього, Новий рік та 1 січня забороняється прибирати в будинку і виносити сміття. За повір'ями ви винесете з ним все щастя і радість з дому.
Звичайно, на Новий рік не можна сваритися і кричати один на одного. А другого січня не можна купувати нове взуття.

Популярні новини зараз
Збільшення субсидії: хто має право отримати нову допомогу до кінця опалювального сезону Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Дивіться: Що не можна робити в Новий рік

Тепер ви знаєте головні заборони в Новий рік, і точно не стягнете на себе ніяких бід.