У кожного чоловіка є те, про що він ніколи не розповість або те, чим він готовий поділитися тільки з близькими друзями. Але коли справа доходить до представниць прекрасної статі, виявляється, що у них цілий склад "скелетів у шафі". Ну, багато хто так думає.

Автори відеоролика вирішили поділитися п'ятьма найдивнішими речами, якими, на їхню думку, жінки завжди займаються, якщо залишаються наодинці з собою.

"Так, дівчата танцюють перед дзеркалом в одних туфлях". Практично кожен хлопець, проходячи повз дзеркало, обов'язково подивиться на своє відображення. Наприклад, щоб зайвий раз переконатися, що прокачаний напередодні біцепс дійсно став більше. Дівчата ж не тільки затриматися біля нього, а й проведуть за розгляданням себе і поправленням зачіски щонайменше хвилин п'ять.

Але це далеко не все, що вони роблять перед дзеркалом: коли дівчина залишається з ним наодинці, вона не соромлячись може влаштувати голі танці. Подумати страшно, що в цей момент відбувається в її голові, але там явно діється щось не менш масштабне, аніж вручення "Оскара". Незважаючи на те, що в такому вигляді жінки можуть провести багато часу, танцюючи годинами і розглядаючи себе, вони ніколи не зізнаються в своєму захопленні хлопцю і не розкажуть, скільки статуеток їм вже вдалося отримати.

"Коли дівчина перебуває в грайливому настрої, а на очі потрапив смартфон, через півгодини на ньому буде тисяча фотографій". Половина з них - селфі з дурнуватим виразом обличчя. Їх вона потім, звичайно ж, видалить, але спочатку відправить десяток з них своэму хлопцю. Про те, що вона любить кривлятися, вона, звичайно, нікому не розповість, а вразы чого - зробить вигляд, що це одиничний випадок.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Показати ще

Чим ще займаються дівчата, коли ніхто не бачить, дивіться у відеоролику:


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про 8 найбільш розповсюджені стереотипи про старість, в які люди чомусь із завидною завзятістю продовжують вірити.