Напевно, ще з початку жовтня всіх сильно цікавить питання, коли в Україні чорна п'ятниця і чи буде вона взагалі. Адже це прекрасний день, коли буде величезна кількість знижок і можна буде купити те, чого ви так давно хотіли, але з величезними знижками. І поспішаємо вас порадувати. Чорна п'ятниця в Україні буде 24 листопада, як і у всьому світі. От тільки є кілька важливих нюансів, про які вам потрібно знати, щоб не потрапити в халепу.

Чорна п'ятниця в Україні: де будуть знижки

Це одночасно і найпростіше питання, і найскладніше. Адже знижки, в принципі, будуть скрізь. Кожен магазин, кожна інтернет-платформа буде пропонувати досить великі знижки в процентному відношенні. От тільки тут є невеликі проблеми.

Дуже часто, деякі магазини заздалегідь досить сильно піднімають ціни, щоб потім все одно, навіть коли буде чорна п'ятниця в Україні, продати товар за прийнятною для себе ціною. І саме тому ми вирішили дати вам кілька порад, щоб ви знали, як правильно купувати в чорну п'ятницю, щоб вас не обдурили.

Чорна п'ятниця в Україні: поради експертів

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Складіть список

Це потрібно в першу чергу, щоб не залишитися без грошей до зарплати. Адже іноді знижки на чорну п'ятницю можуть бути дійсно дуже великими. І в теж час, ми вам радимо підготувати список і записати не тільки те, що вам потрібно, але і ціни, які були за кілька тижнів до цього. Це допоможе вам не потрапити на штучні знижки на чорну п'ятницю.

Гроші

Потрібно взяти з собою певну суму грошей. Ви повинні заздалегідь вирішити, скільки ви готові витратити. Адже знижки на чорну п'ятницю можуть бути дійсно дуже спокусливими, і ви витратите набагато більше, ніж хотіли.

Пріоритети

Експерти кажуть, що товар не можна купувати тільки тому, що на нього дуже велика знижка. Ви повинні заздалегідь чітко вирішити, що саме вам потрібно придбати.

Дивіться: Жесть чорної п'ятниці в США

Нагадаємо, що 24 листопада в Україні буде чорна п'ятниця. І це прекрасна можливість, щоб купити щось з величезною знижкою.