У Ліверпулі на берег річки викинуло дивна істота з іклами і чорними шипами. На думку експертів, мертве "чудовисько" може бути дельфіном, морською свинею або просто великою рибою, однак ніхто не може сказати точно. Тіло настільки сильно розклалося, що, найімовірніше, тварина давно померло.

Мийник вікон Шон Хол розповів, що виявив загадкова істота, коли йшов на роботу разом з колегою. У пащі тварини знаходилися ікла, а його шкіра була слизової. За словами чоловіка, воно нагадувало річкового монстра або щось доісторичне.

"Спочатку ми думали, що це тюлень, а потім ми підійшли ближче. Ми думали, що він у біді, і тому хотіли подивитися, чи зможемо ми допомогти йому повернутися в воду. Але він був мертвий".

Популярні новини зараз
Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Шон звернувся за допомогою в різні благодійні організації для тварин, щоб з'ясувати, що він знайшов, але ніхто не захотів цим займатися. Викладач морської біології у Ліверпульському університеті спробував визначити по фотографії походження істоти, але без аналізу плоті зробити це вкрай складно. За попередньою версією, мертва тварина належить до сімейства китоподібних.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що жителі Комі спостерігали в небі сильне світіння, а також, як описували самі городяни, "гігантську медузу". Досить дивний предмет очевидці спочатку прийняли за НЛО, а навіть встигли зняти незвичайне явище.

Жителі Сиктивкара, Емве, Ухти та інших районів республіки Комі могли спостерігати в небі сильне світіння. Багато очевидці таких об'єктів вирішили, що вони бачать корабель прибульців, тому почали активно розповідати про це на просторах соціальних мереж. Як виявилося, згадана "медуза" виявилася ракетою-носієм "Рокот", запущеної з Плесецка.

"Знай.иа" також повідомляє, що вчені, вивчивши покритий тріщинами ділянку марсіанського грунту, прийшли до висновку, що вони сформувалися під впливом повітря на высыхающую донну бруд.

Шматок марсіанської поверхні, який вже прозвали "Old Soaker" (або "Старий п'яниця", "Древній підгузник"), був знайдений марсоходом Curiosity.