Ви напевно не раз бачили табличку "Обережно, злий собака", а на ділі виявлялося, що двір охороняє наймиліший і доброзичливий пес. Або навіть не охороняє... А сам вас до жаху боїться, ну або готовий зацілувати до смерті.

Так що, написи на парканах не завжди відповідають дійсності і не всяка собака буває кусючою.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Знай.uа раніше писав, що в мережі з'явилося відео з котом породи мейн-кун, морда якого до болю нагадує людське обличчя. Користувачі встигли порівняти вихованця з котом Бегемотом з "Майстра і Маргарити" і з Чеширським котом з "Аліси в країні чудес".

Зображення домашнього вихованця з'явилося на сторінках соціальної мережі і вмить стало "вірусним". Думки інтернет-користувачів розділилися - одним модра кота сподобалася і навіть умилила, а інших змогла налякати.

На одному з одеських пляжів помітили дуже цікавого пса, якого назвали "домовитим". Вечірню прогулянку по пляжу з господинею пес вирішив поєднати з корисним - зібрати і винести з води буйки.

Незважаючи на всі спроби господині переконати улюбленця, той і далі робив свою справу. Обміняти свою "здобич" пес не погодився навіть на хазяйські тапочки,

"Одеський пляж, 9 годин вечора. Господиня вирішила прогулятися по пляжу з собакою, а собака вирішила поплавати і заодно позбирати буйки. Навіть на хазяйські тапки не захотіла обміняти. Вирішила зібрати усі буйки", - коментує відео автор.

Нагадуємо також, що собака – не лише друг людини, а спаситель №1. Ці відважні тварини готові прийти вам на допомогу у будь-якій ситуації, і головне – про це просити не доведеться.

Особливо, якщо мова йде про добре тренованих псах з масивними лапами, хоч і невеликими, які практично можуть і масаж серця зробити, якщо знадобиться. Така поведінка чотириногого, як на цьому відео, просто не може не викликати посмішку: пухнастий старається, як може.