День автомобіліста з'явився ще в 1993 році і відзначається 30 жовтня. Це свято не можна назвати дуже важливим, але, тим не менш, це прекрасний привід, щоб привітати всіх водіїв, або тих, хто, так або інакше, пов'язаний з автомобілями. А таких людей зараз дуже багато.

Сьогодні в Україні дуже багато машин і їх кількість продовжує збільшуватися з кожним роком, тому професія автомобіліста в нашій країні є однією з найпопулярніших.

І в день автомобіліста 2017 ми вирішили порадити найкращі варіанти подарунків.

Кращі подарунки на День автомобіліста 2017

Курси екстремального водіння

Популярні новини зараз

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Навіть якщо людина, якій адресований цей подарунок, за кермом понад 20 років, їздить так, що страшно стає, але в аварію не потрапляла завдяки прекрасним навичкам, курси екстремального водіння все одно будуть прекрасним подарунком. Навіть якщо вони не будуть дуже корисними, запам'ятаються на довго.

Відеореєстратор

Це, безумовно, дуже потрібна річ для будь-якого автомобіліста, незалежно від статі. А вибрати відеореєстратор можна на будь-який смак і гаманець. Та й шукати довго таке задоволення не доведеться. Якщо найпростіші обійдуться відносно недорого, то наворочений з чудовою картинкою, датчиком удару, вбудований радар-детектором обійдеться в кілька разів дорожче.

Сумка-холодильник

Така штука є досить корисною для будь-якого водія. Особливо вона стане в пригоді тим, хто любить часто їздити на шашлики, або на дачу. Та й вибрати буде не складно. Все відрізняється тільки в обсязі.

Антиковзаючий килимок

Незважаючи на те, що ця річ коштує зовсім небагато, вона виявиться дуже корисною. Це покриття, яке допоможе утримати практично будь-які невеликі речі у вертикальному положенні. А в машині це буде дуже зручно.

Обкладинка на документи

Назвати це найкращим подарунком не вийде, але, незважаючи на це, досить приємно. Тим паче, що вибрати є з чого. Варіантів обкладинок на документи величезна кількість.

Дивіться: В Україні відзначатимуть День автомобіліста

Нагадаємо, що 30 жовтня відзначається День автомобіліста. І тепер ви знаєте, що подарувати.