28 травня відзначається День брюнеток – неофіційне свято всіх темноволосих жінок. Хоча треба сказати, що однозначної думки про дату свята немає, в інтернеті їх зустрічається декілька, але найбільш популярна дата – 28 травня. На жаль, немає даних і про те, хто і коли заснував це свято, проте є думка, що воно виникло як «відповідь» Дню біляввок, який відзначається з 2006 року.

Потрібно відзначити, що День білявок став вельми популярним святом в останні роки, і щоб брюнетки не відчували себе "обділеними", було встановлено і їх свято. Незважаючи на те, що блондинок називають межею чоловічих мрій, саме темноволосі жінки володіють особливим шармом, елегантністю, розумом, чарівністю і навіть якимись чарами.

Чорняві красуні виблискують в рекламі елітних автомобілів, ювелірних прикрас та інших предметів розкоші, виглядають дорого і елегантно. Серед переможниць і найпрестижніших міжнародних конкурсів краси переважають саме брюнетки. Навіть серед знаменитих актрис більшість – це брюнетки.

Хоча заради справедливості треба відзначити, що і більшість жителів планети – це брюнети, і науково доведено, що темний колір волосся є домінантною генною ознакою і більш характерний людині, ніж світлий, тому, брюнеток в нашому суспільстві, звичайно ж, більше.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Історія знає чимало темноволосих жінок, кожна з яких гідна стати символом сьогоднішнього свята, серед них такі всесвітньо відомі, бездоганно розумні і красиві брюнетки, як: жінка-стиль Коко Шанель, сама досконалість Одрі Хепберн, італійська актриса Моніка Беллуччі, справжня «Клеопатра» Елізабет Тейлор, богиня танцю Майя Плісецька, прима світової оперної сцени Галина Вишневська, неповторні Пенелопа Крус і Анджеліна Джолі...

Саме же свято, незважаючи на відсутність офіційного статусу, набирає все більшу популярність, як і День білявок. Відомо, що до цієї дати ряд рекламних компаній, журналів, PR-агентств, клубів і т. д. готують різні заходи, деякі з них – з врученням премій найкращим брюнеткам, які за рік найбільш вдало проявили себе у світі бізнесу, моди, або інших напрямках.

Як повідомляв портал "Знай.uа", деякі актриси з роками тільки гарніші.