Ніна Матвієнко вважається унікальним надбанням нашої країни. а її "Квітка душа" – пісенним символом сучасної епохи. І сьогодні вона відзначає свій 70-річний ювілей. В честь такого свята, як повідомляє ТСН, дочка Ніни Матвієнко розповіла цікаві факти про свою маму.

Цікаві факти про Ніну Матвієнко

Співачка і актриса варить "кращий борщ у світі". До речі, вона написала оповідання "Борщ". Так само, незважаючи на свій солідний вік, вона без проблем справляється з водінням автомобіля. А в школі Ніна Матвієнко була справжньою спортсменкою: грала в баскетбол і волейбол. А найдивніше, що вона досягла значних успіхів у метанні гранати.

Навчалася Ніна Матвієнко в школі-інтернаті. А коли були канікули, вона поверталася в село і там пасла корів. Ніна Матвієнко не їсть м'яса, не вживає алкогольних напоїв і дуже любить тепле молоко.
Цікаво, що за радянської влади Ніні Матвієнко було заборонено виїжджати з країни. Тривало це з 1969 по 1986 роки.
Пам'ятайте веснянку "Розійшлись хмарки, гляне сонечко"? Так от вона не народна. Її автор саме Ніна Матвієнко.

Чоловіком співачки є художник Петро Гончар, батько якого – етнограф і скульптор Іван Гончар. Керує музеєм батька зараз Петро.
Зараз Ніна Матвієнко ще не збирається йти на пенсію, адже грошей не буде вистачати для нормального життя. Тому співачка все ще дуже активно дає концерти.

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Погода 16 вересня нагадає українцям, що таке справжня осінь: кому знадобляться парасольки

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Показати ще

Біографія Ніни Матвієнко

Розповімо трохи з біографії співачки. Вона народилася 10 жовтня 1947 року в селі Неделище Житомирської області. В родині було 11 дітей. Незважаючи на тяжке дитинство, вона закінчила вокальну студію при Українському народному хорі ім. Р. Верьовки. Під його ім'ям вона виступала досить довго і принесла не одну нагороду цьому хору. Варто відзначити, що Ніна Матвієнко популярна не тільки в Україні, але і в Польщі, Фінляндії, Франції, Чехії, Канаді, Мексиці, США.

Дивіться: Ніна Матвіенко - Квітка душа

До речі, сьогодні, з нагоди 70-річного ювілею Ніни Матвієнко, в Києві на Площі зірок відкриють зірку Ніни Матвієнко.