Сьогодні 136 років від народження Пабло Пікассо. Про цього видатного митця чув кожен, навіть той, хто не бачив не єдиної його картини. Хоча, можливо, ви навіть не здогадуєтеся, що її бачили. Знати його біографію – це, звичайно, здорово, але ми в день народження художника вирішили розповісти цікаві факти про Пабло Пікассо, про які ви точно не чули.

Цікаві факти про Пабло Пікассо

Сигара врятувала життя

При народженні хлопчик не подавав ознак життя. Акушер, який приймав пологи, просто залишив на столі бездиханне тіло і почав надавати допомогу породіллі. Дядько Пабло Пікассо, лікар Дон Сальвадор, тоді курив велику сигару, і випустив у дитину величезну кількість диму. Від цього дитина не просто подала ознаки життя, а прийшла просто подив і лють.

Не "мама"

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Перше слово Пабло Пікассо було «Піз, Піз» - скорочене від l?piz – «олівець». Можливо, батьки і трохи засмутилися, але, незважаючи на це, батько вчив його малювати з 7 років. А вже в 13 той зрозумів, що дитина малює вже краще за нього.

Занадто довге

Повне ім'я Пабло Пікассо складається з 23 слів. Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso. Мабуть, додати більше нічого.

Геніально жахливий студент

В університеті він був молодший однокурсників на 5 років. А його успішність залишала бажати кращого. Але з тим, що хлопець обдарований посперечатися не міг ніхто. І це ще більше дратувало його однокурсників. Йому часто давали свободу і не говорили, як треба. Можливо, саме тому картини Пабло Пікассо так просто впізнати.

Джоконда і Пікассо

У 1911 році з Лувру була вкрадена Мона Ліза. І спочатку підозрюваними були друг Пікассо і сам художник. Поліція навіть взяла їх під арешт. Але докази незабаром показали, що вони помилилися.

Дивіться: Творчість Пікассо - розкриваючи таємниці полотна

Нагадаємо, що сьогодні 136 років від дня народження Пабло Пікассо.