Сьогодні Юлія Саніна відзначає свій 27-й день народження. За останні кілька років вона разом з групою The Hardkiss, солісткою якої є Саніна, здобула неймовірну популярність не тільки в Україні, але і в Європі. І в честь дня народження Юлії Саніної ми вирішили розповісти вам трохи більше про неї, і нагадати, завдяки чому вона стала наскільки популярною.

Юлія Саніна: коротка біографія

Юлія Саніна народилася 11 жовтня 1990 року в Києві. Її батьки були музикантами, тому не дивно, що перший раз не сцену Юлія Саніна потрапила у віці трьох років. У 2005 році Юлія закінчила дитячу музичну школу джазової та естрадної майстерності. А після вступила в інститут філології КНУ імені тараса Шевченка. Закінчила його в 2005 році.

З 2006 по 2008 рік — солістка групи Sister Siren.
А вже після з'явилася група Val & Sanina. Вони записали декілька треків, але нічого особливого не вийшло. Вже після цього, коли група змінила імідж, додали "тяжкості" і почали співати англійською і з'явилася група The Hardkiss.

Щоб завоювати популярність багато часу не знадобилося. Подібних груп, на жаль, в Україні небагато. І зараз The Hardkiss можна назвати однією з найуспішніших на території нашої країни.

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

І в день народження Юлії Саніної ми вирішили нагадати вам кращі кліпи групи The Hardkiss.

Найкращі кліпи The Hardkiss

THE HARDKISS – Журавлi

THE HARDKISS - Lovers (official)

THE HARDKISS - Make-Up (Official)

THE HARDKISS - Helpless (official)

THE HARDKISS - Stones (official video)

THE HARDKISS - Прірва.