Щорічно відзначається День святої Варвари 17 грудня. Це свято не тільки релігійне, але і народне. Тому не дивно, що з ним пов'язана величезна кількість старовинних прикмет і традицій. Але День святої Варвари цікавий не тільки цим. Так само 17 грудня в народі було прийнято ворожити. Вважалося, що Варвара – покровителька щасливого шлюбу, і захисниця дівчат. Тому вони дуже часто у цей день намагалися дізнатися свою долю і судженого. Тому ми вирішили розповісти вам, як ворожити в День святої Варвари.

День святої Варвари 2017: як ворожити

Найпоширеніше ворожіння в День святої Варвари це, мабуть, за допомогою вишні, або іншого фруктового дерева. Все було досить просто, дівчата просто зрізали гілку з дерева і ставили у воду. Якщо до Різдва на ній розпустяться квіти, то все задумане збудеться і успіх прийде до всіх мешканців будинку. А крім цього, дерево могло вказати на майбутній шлюб дівчини. Принцип такий же: зацвіло – швидкий і щасливий шлюб, ні – все навпаки. А за кількістю квіток, які з'являлися на гілці, могли визначити, яким буде урожай в новому році.

Ще один спосіб дізнатися долю – в ніч свята Святої Варвари покласти під подушку листочки з написаними на них трьома іменами: Мисаїл, Ананій і Азалій. Якщо це зробити, то вночі у вас обов'язково відвідає ваша доля.

А якщо ви хочете дізнатися, як буде складатися ваша фінансова ситуація в наступному році, то треба було зробити наступне. Взяти в рівній кількості пшоно, гречку і борошно. Далі потрібно на підлозі покласти чистий аркуш паперу і насипати купками підготовлені крупи і борошно. З ранку необхідно подивитися на це. Якщо все залишилося як і було, значить в житті буде так само, якщо гречка розсипалася, очікує невеликий прибуток, а якщо борошно – то вас чекають величезні гроші.

Популярні новини зараз

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Показати ще

Дивіться: Житіє і Страждання святої Великомучениці Варвари

Тепер ви знаєте, як ворожити в День святої Варвари і, можливо, дізнаєтеся свою долю.