У цей особливий для всіх українських журналістів день дуже важливо не забути привітати їх. А портал "Znaj.ua" допоможе вам підібрати для цього потрібні слова!

День журналіста 2018: привітання в прозі

Вітаємо зі святом усіх журналістів України. Нехай ваш професіоналізм і ділова хватка допомагають пробитися на найпопулярніші телеканали, радіостанції і редакції, а активний спосіб життя, нові поїздки забезпечують фінансову стабільність та багато цікавих знайомств.

З Днем журналіста, дорогий друже! Твоя професія сьогодні одна з найпопулярніших, і це зовсім не дивно, адже всі новини, які нам кожен день вдається дізнаватися – це твоя робота. Бажаємо, щоб у руки завжди потрапляла тільки достовірна, цікава і свіжа інформація.

Бути журналістом часом не так-то просто. Щоб опинитися в потрібний час і в потрібному місці, потрібно завжди тримати вухо гостро, негайно дістатися до осередку новин і знайти найбільш підходящий момент для отримання цінної інформації. У цей прекрасний день бажаємо нашим годувальникам усіх новин завжди опинятися в самому центрі подій, завойовувати симпатію публіки і легко підніматися по кар'єрним сходам.

З Днем журналіста всіх, хто непомітно для нас крапля за краплею видобуває цікаву інформацію та доносить її до нас. У цей святковий день хочеться побажати кожному журналісту в Україні успіхів, професійного росту, домашнього миру, тепла і робочого ентузіазму. Нехай вдається легко обходити всі перешкоди недоброзичливців, а кожна новина виявляється сенсацією.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Заблокували сім-карту і зняли 12760 гривень: українка розповіла про обман у відділенні ПриватБанку

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Вітаю тебе, журналіст, із заслуженим святом. Ось і настав той момент, коли ти сам можеш виступати в ролі слухача, приймаючи від усіх море побажань. Нехай у перервах між роботою у тебе завжди знаходиться місце для особистого життя, трудові будні будуть ясними і плідними, а сама унікальна інформація завжди негайно потрапляє вам у руки.

Кожен, хто женеться за свіжими фактами, новинами сьогодні відзначає своє професійне свято – День журналіста. Бажаємо вам, шановні працівники ЗМІ, в цей день простого відпочинку та сімейного благополуччя. Нехай ваш професіоналізм прискорить підвищення по кар'єрним сходам, а кількість читачів, глядачів і слухачів з кожним днем збільшується.

Як повідомляв портал "Знай.uа", докази того, що ФСБ Російської Федерації має доступ до особистих переписок в месенджері Facebook, є у російського журналіста Аркадія Бабченко.