Мультсеріал за "Зоряними війнами" отримає продовження - Disney випустить його у власному онлайн-сервісі. Анімаційний серіал отримає тільки один сезон - він стане фінальним.

На конвенції Comic-Con в Сан-Дієго в честь десятиліття мультиплікаційного серіалу "Зоряні війни: Війни клонів" компанія Disney повідомила про повернення шоу на останній сезон. Це відбудеться через чотири роки після виходу заключного епізоду.Серіал закрили в 2013 році після шести сезонів. Це було зроблено заради нового анімаційного шоу "Зоряні війни: Повстанці". Глядачі тоді не побачили повноцінну кінцівку серіалу.

У заключного сезону "Зоряних воєн" наразі немає дати виходу. Всього планується 12 серій. Вони будуть доступні у відеосервісі Disney.

Дивіться офіційний трейлер останнього сезону "Зоряні війни: Війна клонів":

В минулому році "Зоряні війни" відзначили серйозний ювілей – 40 років.

За майже півстоліття "Зоряні війни" дуже змінилися, і з трилогії популярних фільмів перетворилися в цілу франшизу, справжню медіа-імперію.

Популярні новини зараз
Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Пентагон оригінально протроллив "Зоряні війни" - американські військові зняли пародію на трейлер до кіносаги.

Також "Знай.ua" писав, що Майстер Йода з "Зоряних війн" виявився реальним персонажем з минулого. В англійській бібліотеці знайшли старовинний манускрипт (XIV століття). На подив учених, у тексті присутні зображення майстра Йоди.