В Радянському союзі закохані на побаченні вели себе інакше. І це не порожні слова вередливої старенької. Як же вели себе закохані в Радянському Союзі? Що дозволяли собі? Ми знайшли ретро-світлини, що демонструють прогулянки чоловіків і жінок, які були в любовних відносинах.

1.Побачення - завжди трохи нервова подія для обох

Особливо, якщо до людина є симпатія. Поведінка радянських закоханих насправді мало чим відрізняється від поведінки сучасної молоді: також червоніли, соромилися і з нетерпінням чекали нової зустрічі. Хоча, були й деякі відмінності. Можливо, в придуманих рамках, в які заганяли людей. Мені, наприклад, мама розповідала, що не можна було ходити за руку, тільки під ручку, і то краще тим, хто вже одружений.

2. Сьогодні не у всіх пар є історія з місцем зустрічі

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Це швидше з області кіно. Частіше зустрічаються у кав'ярнях, але не біля пам'ятників, як було раніше. У деяких містах колись були справжні місця закоханих, про які всі знали. Ось стояв хлопець у ліхтарного стовпа в центрі міста - точно дівчину на побачення покликав!

3. Як одягалися?

Намагалися надіти найкраще, що брали у подруги чи у мами, але занадто вульгарно виглядати заборонялося, так і туфлі на високих підборах намагалися не носити. Деякі дівчата могли обдурити батьків: переодягалися в під'їзді у той одяг, який хотіли насправді надіти.

4. Куди ходили?

Популярним місцем зустрічі були танці, але вони були не кожен вечір, та й не всі вміли танцювати. Тим, кому все-таки вдавалося запросити дівчину на танці, дуже щастило, адже без тіні збентеження можна було помацати супутницю за талію.


5. Обнімалися і цілувалися закохані у всі часи, робили це правда скромніше6. Найбільш вдалим місцем вважався похід в кіно

Атмосфера все-таки сприяла зближенню. Та й на вулиці цілуватися пристойні дівчата не погоджувалися, а ось на останньому ряду можна було спробувати удачу.

7. По підворіттях не ховалися, звичайно, і усамітнитися було з ким, та ніде!

Як повідомляв "Знай.uа", перше враження можна справити двічі. Саме тому, збираючись на побачення, варто задуматися: що ви хочете отримати від цих відносин?

Якщо людина вам дійсно подобається набагато більше, ніж просто флірт на один вечір, тоді краще все спланувати заздалегідь, щоб не зганьбитися. По-перше, варто запам'ятати, що помилки допускають як чоловіки, так і жінки. Тому не треба все виправдовувати невезінням, або поганим характером.