Одним із найбільш оригінальних способів спілкування в мережі стали меми – вірусні, іронічні і дотепні малюнки, фотожаби та демотиватори. Читайте і дивіться найяскравіші меми 27 серпня у підбірці від Знай.uа.

Тролл - і рейджфейси

Мільйони користувачів сьогодні використовують їх при створенні демотиваторів або в якості коментарів до постів, щоб висловити найрізноманітніші емоції – щастя і радості, прикрості і незручності.

Меми з кіно

Великий Гетсбі. Дуже вже сподобався користувачам мережі епізод з актором Леонардо Ді Капріо з фільму "Великий Гетсбі". З різними підписами ця картинка використовується для ілюстрації або цинізму, або сарказму, або гумору на межі фолу.

Не можна просто так взяти і... Кадр з персонажем Боромиром разом із першою частиною його крилатої цитати з фільму "Володар перстнів" є одним із найбільш впізнаваних мемів. Однак, мало хто пам'ятає, що в самому фільмі він сказав: "One does not simply walk into Mordor". Тобто, "не Можна просто так взяти і зайти в Мордор".

Меми з реальними людьми

Палійка. У 2007 році фотограф Дейв Рот під час прогулянки зі своєю дочкою Зої побачив навчальні заняття пожежних і на фоні спеціально підпаленого будинку відобразив свою дочку. Фото після завантаження в соцмережу під назвою "Палійка" вмить стало інтернет-мемом. Обличчя Зої користувачі згадують при вигляді фото руйнівних природних катаклізмів, аварій і катастроф.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Сумний Кіану. Актор Кіану Рівз став жертвою фотожаберів після вдалого знімка папараці. Фотографи зловили актора в парку, коли той сидів на лавці з пиріжком в руці. Актор виглядав досить сумним, проте саме цей його вигляд у сотнях фотожаб зробив його фото одним із найвідоміших мемів в Мережі.

Путін на коні. Не обійшла доля жертви фотожаб і президента Росії Володимира Путіна. Його голий торс, яким він "світив" верхи на коні, став приводом для появи сотень смішних мемів.

Якийсь пацан? Історія цього смішного мема, який використовують для вираження повного нерозуміння, не менш епічна, ніж сам вираз обличчя героя. Відомим став мем скрін із навчального відео для дітей по правильному використанню туалету.