Жінка вирішила кинути свого чоловіка за неуважність і холодність. При цьому вона залишила прощального листа, щоб зникнути з його життя назавжди і змусити чоловіка хвилюватися. Однак екс-чоловік написав їй геніальний відповідь, який відразу ж поширився по мережі.

Дружина написала чоловікові, від якого йде, що шість років спільного життя вона була ідеальною дружиною і не бачила ніякої віддачі. Останні три тижні стали для неї справжньою мукою і останньою краплею був телефонний дзвінок від його шефа, який повідомив, що чоловік звільнився з роботи.

"Три дні тому ти прийшов додому ввечері і не помітив мого манікюру і нову зачіску. Також ти не помітив, що я приготувала на вечерю м'ясо по-французьки і купила нову білизну. Ти проковтнув вечерю за п'ять хвилин, подивився матч і пішов спати. Ти сто років не говорив, що любиш мене і ми давно не займалися любов'ю. Я не знаю, розлюбив ти мене чи просто прикидаєшся", - писала втомлена жінка.

Також вона додала, що на випадок, якщо він захоче розшукати її, то жінка з його братом поїхала в Каліфорнії. Однак чоловік не став гнатися за нею, сподіваючись повернути і написав лист у відповідь. І після нього стане ясно, що не все в нашому житті так однозначно, як здається на перший погляд.

Чоловік був украй вражений листом подружжя і визнав, що разом вони були декілька років, але за цей час, за його словами, жінка була далека від поняття "ідеальної дружини". І дивився футбол він лише щоб не чути її нескінченного ниття і скандалів. Однак, на жаль, це не допомагало.

Популярні новини зараз
Найпотужніша магнітна буря травня вдарить по українцях По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Влад Яма знайшов "допомогу" для ЗСУ на смітнику в США: "Поїде до наших героїв" Від спеки ніде буде сховатися: синоптики спрогнозували гарячий червень
Показати ще

"Я помітив, що ти підстриглася. Просто тобі страшно не йде ця зачіска. І я промовчав. Мама казала, що краще промовчати, якщо не можеш сказати нічого приємного. Що ж стосується вечері, то ти, мабуть, переплутала мене з братом. Я вже три роки не їм свинину. Твою білизну я розглянув, але не був вражений, тому що на ньому висів цінник "58$". Я вірив, що це не пов'язано з тим, що напередодні брат позичив у мене як раз 60 доларів", - пише у листі чоловік.

Однак, як зізнався чоловік, навіть після всього цього, він продовжував її кохати і вірив, що вони разом змогли б подолати все це. І пізніше, як виявилося, він пішов з роботи тільки тому, що виграв в лотерею мільйон доларів і купив два квитки на Гаваї, бажаючи почати все спочатку.

Чоловік зазначає, що коли він прийшов додому, то знайшов послання дружини.

"Сподіваюся, ви будете щасливі", - підсумував чоловік.

Крім того, винахідливий чоловік зазначив, що консультувався з юристом і завдяки її прощального листа екс-дружина не зможе витягнути з нього ні копійки.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" ось 5 речей, про існування яких повинні знати тільки ви вдвох.