Домашня корова втекла до зубрів та вже кілька місяців живе зі стадом на території Біловезької пущі.

Свійська тварина "обрала свободу" і втекла з ферми минулої осені, повідомляє польський канал TVN24. Пізніше її помітили зі стадом з 50 зубрів в лісах Біловезького заповідника.

Побачив цю дивину орнітолог Адам Збирит, про що ще в листопаді минулого року повідомив каналу.

"Немає нічого дивного бачити зубра біля Біловезької пущі, однак одна тварина привернула мій погляд. Вона мала інший світло-коричневий відтінок, на відміну від решти стада. Зубр має каштановий та темно-коричневий колір", - розпові орнітолог.

За словами орнітолога, спочатку він припустив, що сталася мутація. Однак пізніше взяв бінокль та побачив, що то корова. Молода тварина виглядала здоровою та не потерпала від більших за розміром зубрів.

Популярні новини зараз

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Природознавці припускали, що з приходом зими корова повернеться на своє пасовище. Однак біолог Рафал Ковальчик знову побачив корову в січні, яка так само виглядала здоровою та прямувала зі стадом.

"Вона не дуже інтегрована в стадо, бо зубри поводяться як один організм, а вона виділяється", - розказав науковець.

Він додає, що мабуть, стадо рятувало її від вовків, які зимують в цих місцях. За словами біолога, хоча корова може опинитися під загрозою, вона теж може становити загрозу для зубрів. Адже така "дивна дружба" може привести до спаровування, що вплине на зараження популяції біля 600 біловезьких зубрів гібридами.

"Ще однією небезпекою є те, що гібридні телята великі й корова може померти, народжуючи", - каже біолог.

Свійська тварина ще досить молода для розмноження, однак, щоб не сталось диха, її зимова пригода повинна закінчитись до початку весни.

Як повідомляв портал "Знай.ua", австралійський бик на прізвисько Big Moo претендує на те, що б вважатися найбільшим биком на планеті.