Дворічний хлопчик був хворий на рак і лежав у комі. Перед Великоднем він раптово прокинувся.

Про це повідомляє портал новин KR24. Батьки дитини вже не сподівалися на його одужання, і дали свою згоду на відключення хлопчика від апаратів життєзабезпечення.

Але в цей самий момент, безнадійно хвора дитина прокинувся, і з'ясувалося, що вона тепер абсолютно здорова. Щасливі батьки називають цей випадок великоднім дивом.

Доктор Комаровський про лікування пневмонії: відео

Популярні новини зараз

Морози накриють Україну в жовтні: коли очікувати холодів

Жанну Фріске добила не тяжка хвороба, спливли нові подробиці про смерть зірки "Блестящих"

"Мій янгол": 18-річна донька Віталія Кличка вже може шукати нареченого, мама показала свою красуню

Українську пенсію запропонували підняти в 20 разів і прирівняти до зарплати, вище за польську

Показати ще

Хлопчика звуть Ділан, зараз йому вже чотири роки. Він проходив у дворічному віці лікування в Королівській лікарні міста Дербі, Великобританія. Лікарі стверджували, що одне легке у хлопчика вже повністю уражено пухлинами, і жити йому залишилося недовго. Ділану перестали давати медикаменти. Який сенс витрачати гроші на лікування, якщо дитина хвора на рак, ускладнений гострою бактеріальною пневмонією.

Але Ділан осоромив лікарів, коли прокинувся і продемонстрував всі ознаки гарного самопочуття. Проведене обстеження показало, що він повністю здоровий. Хлопчик возз'єднався зі своєю щасливою родиною.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Великдень за правилами потрібно святкувати грунтовно, протягом усього наступного за неділею тижня. При цьому можна ходити в гості до родичів, вживати напої та їжу.

У великодню неділю слід активно подавати жебракам. Не можна вживати нецензурні слова, таїти образи і злість. Дозволено вживання слаюоалкогольных напоїв.