Емоційний вплив людини на оточення залежить не тільки від спадковості та виховання. Астрологи запевняють, що дві категорії – енергетичні вампіри та донори, також мають безпосереднє відношення до знаків зодіаку.

Практично кожен із 12-ти може ним бути, але розпізнати "мисливців" просто, якщо придивитися уважніше. Головна особливість "вампірів"легко переносити будь-які стреси і скандали і рухатися по кар'єрних сходах, не зважаючи на думку інших. Нерідко такий типаж любить постійно скиглити і чекати співчуття - це теж спосіб підживлення. На відміну від них, "донорів" дуже просто вивести із себе, викликати жалість і навіть маніпулювати.

"Енергетичні вампіри" за знаками зодіаку

Найчастіше це – Раки. Якраз той тип, якого хлібом не годуй, а дай поскаржитися і розповісти про проблеми. Втім, буває й інший тип цього знаку: цілеспрямовані люди, котрі не потребують "підзарядки" чужими силами.

Рака-вампіра відвадити досить складно, але якщо зупините потік негативу, спробуєте переключити його на щось інше, ви врятовані.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Проте, вампірські замашки Раків – ніщо, у порівнянні зі Скорпіонами. Цьому знаку притаманна жорстокість, зазвичай маскована. Вони люблять викликати в людях почуття провини, причому жертвою можуть бути діти та інші члени сім'ї. Таким треба платити їх же монетою, не йти на поводу і говорити впевненим голосом.

Не менш хитрі провокатори - Водолії і Стрільці. Приміром, Водолії нерідко отримують задоволення, принижуючи інших, причому під роздачу може потрапити не тільки кривдник. Уникнути протистояння не складно, достатньо ігнорувати деякий час.

"Емоційні донори" за гороскопом

Це можуть бути вразливі до біди інших Риби. Вони частіше за інших знаків стають жертвами енергетичних вампірів. Щедро діляться своїми силами і Раки, тобто вони можуть стати в сім'ї, де живе інший вампір, надійною підтримкою і захистом.

Чують вампірів за кілометр Діви, вони часто можуть припинити атаку на перших секундах. Але якщо людина потребує співчуття або допомоги, Діва допоможе, не давши себе в образу.

Дивіться: як захистити себе від енергетичних вампірів?

Як повідомляв портал "Знай.ua", астрологи склали найточніший гороскоп для всіх знаків зодіаку.