Еротичний гороскоп на 14 серпня Овен

Будьте обережнішими з вашими еротичними діями і словами. Партнер може не так зрозуміти, і його трактування вам самому не сподобається. Так що не переходьте межу.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Телець

Повністю віддавайтеся на волю випадку. Партнер хоче проявити ініціативу? Слідуйте за ним. Не проявляє ніякого бажання - краще до нього взагалі не підходити.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Близнюки

Можливо, сьогодні ви зустрінете свою половинку в кафе. Так що привдягніться, посидьте трохи на самоті біля вікна. А коли попросять присісти поруч з вами - не відмовляйтеся.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Рак

Сьогодні ви чомусь постійно думаєте про тварин. Що ж використовуйте назви поз в «Камасутрі», які названі на честь «чотириногих друзів», наприклад, позу кізоньки.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Лев

Не зрозуміло що сталося, але леви чомусь вирішили вести чернече цнотливе життя. Скоро будуть ходити з табличкою «Нікому не даю». Насправді всьому виною вплив Сатурна. Так що скоро це пройде.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Діва

Сьогодні навіть найсильніша спека не розпалить в вас полум'я. Якщо така погода ніяк не налаштовує вас на інтимний лад, то може варто закрити штори і не дивитися на неї зовсім?

Еротичний гороскоп на 14 серпня Терези

Найменша суперечка з вашим обранцем змусить вас задуматися про існування «лівої» сторони. Якщо совість ні грама не буде вас мучити, тоді вперед. Але краще ще раз подумайте.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Скорпіон

Сама банальна застуда може зіпсувати вам всю сексуальність сьогодні. Нежить не дасть вам спокою. Але якщо вже сильно захотілося, то той, у кого нежить - той і знизу. А хороший секс трохи знімає температуру.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Стрілець

Найупертіший знак сьогодні. Ви постійно відмовляєте людям в усьому. Але якщо будете відмовляти партнеру навіть в елементарній каві, то на секс можете не розраховувати.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Козеріг

Вам буде досить самотньо. Ніби ніхто не зможе вас зрозуміти. І навіть найідеальніший секс не заглушить це почуття. Постарайтеся знайти когось не на одну ніч, а на більш тривалий час.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Водолій

Ви будете вести себе досить мляво і сонно, поки перед вами не з’явиться  перспектива сексу. Навіть якщо він буде не у вас, а у когось з близьких. Ви зарядитесь цією енергією.

Еротичний гороскоп на 14 серпня Риби

У кожної людини є свої таємні фантазії. І у вашого партнера теж. Дозвольте йому висловити все це, а можливо і перетворити в реальність.