Пропонуємо дізнатися, що говорять зірки у вівторок, 20 березня. Отже, читайте еротичний гороскоп знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.

Овен

Сьогодні найяскравіші відчуття ви будете відчувати не в момент сексу, а під час прелюдії, так що намагайтеся продовжити це заняття. Можете почати приставати до коханої людини ще в ліфті або машині, тобто там, де ви точно не почнете основний процес.

Телець

Тельці, швидше за все, не зможуть вчасно зупинитися і утриматися від звичної схеми проведення любовної гри - хоча весь день буде мати у своєму розпорядженні до нововведень і сприяти зламу стереотипів. Не сваріть себе за це - вже сама ваша готовність відкривати для себе все нові і нові сексуальні Америки воістину гідна похвали.

Близнюки

У всьому, що стосується платонічної і фізіологічної любові, Близнюки нагадують сьогодні грайливий струмочок. Мелодійно і плавно струмувати їм допоможе загострене внутрішнє відчуття ритму, а гучна пісня води по камінцям виявиться любовним воркуванням і легким стогіном під час солодкого злиття двох ...

Рак

У цей день зірки рекомендують вам додати в ваші любовні ігри нотку авантюризму і екстриму. Вона допоможе вам відкрити в банальних і звичних рухах щось нове, а задоволення, яке отримує від еротичного процесу, зробити ще більш яскравим і незабутнім.

Лев

Перш ніж приступати до пестощів фізичних, попрактикуйте ласки вербальні. Розкажіть вашому партнерові про те, який він чудовий, наскільки прекрасно і абсолютно його тіло і як разюче він виділяється серед низки йому подібних. Повірте, такі висловлювання будуть куди дієвіше будь-яких подарунків.

Діва

Сьогодні вас приваблюють люди старшого покоління, причому не моложаві і ті, що добре збереглися, а цілком собі у віці і навіть з сивиною і бісами в потрібних місцях. До речі, для більшості Дів буде досить навіть легкого флірту з подібними особистостями, а продовження вони додумають самі...

Терези

Заради отримання істинного сексуальної насолоди сьогодні вам доведеться подолати деякі перешкоди. Однак в наших силах вирішувати: треба вам це чи ні. Але якщо ваше рішення буде позитивним, доведеться добре попрацювати. Зате нагорода буде хорошою: отримаєте відмінного коханця і доброго друга.

Скорпіон

Секс - це завжди пошук нових задоволень. І якщо нове в ваших інтимних відносинах з вашим партнером скінчилося, потрібно якось вирішувати цю проблему. Можливо, навіть радикальними способами, як би страшно і хвилююче це для вас не звучало.

Стрілець

Стрільці можуть сьогодні залишити свою законну половину в спокої - адже і вам нині буде, що називається, зовсім не до того, і вашому коханцеві знайдеться заняття на весь кінець дня і вечора. Зірки обіцяють вам безліч сюрпризів з невизначеним знаком і підсумком ...

Козеріг

У цей день з вами може трапитися випадковий секс з малознайомою, а то і зовсім не знайомою вам людиною. Будьте обережні і пам'ятайте, що в основі стоїть ваша особиста безпека, а вже потім імідж і інтимні задоволення. Вони обов'язково будуть, якщо ваші життя і здоров'я виявляться поза небезпекою.

Водолій

Водолії захочуть сьогодні провести вечір в колі родини з усіма наслідками: обговорення, хто кого захотів першим, хто трудиться більше на сексуальному поприщі, хто скільки разів збирався сходити наліво і так далі. Якщо ви зупинитеся в потрібному місці, то цілком можете звести розмову до ніжного сімейного акту взаєморозуміння ...

Риби

Сьогодні в ліжку у Риб очікується мінлива сексуальна хмарність з невеликими еротичними проясненнями, а пориви вітру найпотаємніших бажань можуть досягати декількох метрів в секунду. Загалом, вам напевно буде, чим зайнятися ввечері: хмари розганяти, чи вітер ловити в долоні...

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що приготували зірки в гороскопі на березень.