Еротичний гороскоп на 24 серпня Овен

Сьогодні фізичні стосунки з іншими людьми для вас протипоказані. Можете добре потягнути м'язи або навіть отримати травму. Так що розважайтеся самі з собою.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Телець

Забудьте нарешті ваших минулих партнерів. Вони були. Усе. Крапка. Тільки тоді ви зможете досягти неймовірних висот з нинішнім коханцем.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Близнюки

Близнюків чекають такі собі сором'язливі, можливо навіть невинні особи протилежної статі. Якщо вам подобається перетворювати чистий аркуш в картину маслом, тоді за справу!

Еротичний гороскоп на 24 серпня Рак

Відкрийте свій інтимний секрет партнеру, і ви дізнаєтеся, що йому подобається те ж саме, тільки ви обидва соромилися зізнатися в цьому. Не забувайте ділитися сокровенним.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Лев

Сьогодні ви зі спокійною душею можете віддати себе в руки свого партнера. А йому іншої ролі і не захочеться, тільки лідерство. Приємно буде обом.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Показати ще

Еротичний гороскоп на 24 серпня Діва

Фалічні символи сьогодні явно переслідують вас повсюди. Замість того, щоб черговий раз червоніти дивлячись на них, краще займіться справою і понизьте свій запал.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Терези

Терези святкуватимуть весь день і всю ніч. А на ранок будуть такими ж бадьорими. Енергії буде стільки, що цілком вистачить на секс під променями світанку.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Скорпіон

І ось саме сьогодні вам захотілося поговорити по душам. Але це нічого. Можна інтим трохи відкласти і насолодитися товариством одне одного.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Стрілець

Весь день ви будете ностальгувати по початку ваших відносин з партнером, і не тільки інтимних. Навіть захочете повернути час назад. Краще спробуйте щось нове, або когось, вирішувати вам.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Козеріг

Які б довгі перерви ви не робили, любов не забувається, як їзда на велосипеді. Сьогодні відмінний день щоб згадати свої «покатушки».

Еротичний гороскоп на 24 серпня Водолій

Рутина вам сьогодні протипоказана. Експериментуйте, грайте, пробуйте. Травм не буде. Але здоровий глузд не втрачайте.

Еротичний гороскоп на 24 серпня Риби

Сьогодні вам краще перестати спілкуватися зі слабкою статтю. Почати бігати від будь-якого чоловіка, звичайно нерозумно, але багатьом подобаються кролики, що тікають, їх хочеться зловити. Якщо захочете, зловлять і вас.