Еротичний гороскоп на 29 серпня Овен

Сьогодні ваша сексуальна напруга може дати зовсім несподівані плоди, якщо ви направите енергію на вирішення життєвих завдань, а не на еротичну сферу.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Телець

Тельцям сьогодні потрібно частіше нахилятися. Це може привести до несподіваного повороту у вашій долі.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Близнюки

Так, навіть з сексом можна перебрати. І сьогодні саме такий день. Ваш коханий ніяк не захоче залишати вас на самоті: раптом з вами щось трапиться.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Рак

Раки пустилися в усі тяжкі і зовсім втратили сором. Вони влаштовують секс в гостях і в барах, вступають у зв'язки з малознайомими людьми і можуть навіть стриптиз станцювати для всієї компанії.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Лев

Постарайтеся не перебирати сьогодні з алкоголем. Тільки трошки, якщо вам потрібно розслабитися. Та й запах з вашого рота навряд чи сподобається партнеру.

Популярні новини зараз

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

Еротичний гороскоп на 29 серпня Діва

Сьогодні вашого партнера нічого не здивує. Постарайтеся використовувати все, що вмієте і що можете придумати. У будь-якому випадку ваша передбачуваність йому не набридне.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Терези

Сьогодні вам потрібно буде всіляко показувати партнеру своє захоплення всіма діями, які він придумав. Інакше він просто втратить колишнью пристрасть в майбутньому.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Скорпіон

У цей день ваш партнер буде відчувати себе трохи некомфортно в ваших обіймах. Виною всьому його психологічні проблеми, які не дають розслабитися. Але це не ваша вина.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Стрілець

Сьогодні Стрільці стали диктаторами, які хочуть, щоб все робилося тільки по їх велінню. І якщо партнер не захоче все це виконувати, то Стрільці знайдуть того, хто буде танцювати під їхню дудку.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Козеріг

Не втрачайте голову. Чому? Та тому що день у вас видасться не найлегший: багато розчарувань, невдач і повна відсутність перспектив. Але в найближчому майбутньому все налагодиться.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Водолій

Сьогодні єдине, що ви повинні зробити, це зберегти свою індивідуальність в ліжку і перестати грати ролі інших людей, які ви прочитали або побачили десь.

Еротичний гороскоп на 29 серпня Риби

Чим більше ваш партнер буде говорити про секс, тим менше вам буде його хотітися. Як тільки побачите, що все це вже починає затягуватися і переростати в бесіду, беріть справу в свої руки.