ОВЕН
Будь-які надмірності, особливо, що виходять не від вас, а від вашого коханого, сьогодні не вітаються. Постарайтеся обійтися черговим мінімумом - хоча це зовсім не означає, що секс повинен бути механістична і рутинним. Навпаки, дана порада означає, що ви повинні сьогодні навчитися цінувати прості, але вічні радості життя - і отримувати від них задоволення по максимуму!

ТЕЛЕЦЬ
Партнеру захочеться летіти вперед, а вам - задкувати назад. Шкода, але сьогодні зірки не віщують вам запаморочливої ночі. Певне всьому виною ваше не бажання чути і розуміти партнера. Перестаньте тягнути ковдру на себе, і постарайтеся подивитися на ситуацію з його дзвіниці.

БЛИЗНЮКИ
В цей день вам варто згадати про те, що для отримання величезного сексуального задоволення бажання всього одного партнера недостатньо. Тому перш ніж приступити безпосередньо до любовних ігор, запитайте, наскільки ваш коханий готовий до того, щоб стати невтомним.

РАК
У цей день ваш партнер проявить себе як дуже надійна людина в приховуванні від очей і вух громадськості навіть найбільш пікантних подробиць вашого інтимного життя. А значить, йому можна довіряти і в ліжку, зважившись на найвідчайдушніші еротичні вчинки.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз
Показати ще

ЛЕВ
Сьогодні ваш партнер буде не в змозі самостійно проявляти якусь ініціативу, не кажучи вже про винахідливість в області любовних ігор. Що ж, доведеться вам, важко зітхнувши, взяти на себе всю найважчу еротичну роботу. Втім, каторгою вона вам не здасться.

ДІВА
В цей день всі ваші наміри в інтимному житті збудуться і будуть вас лише радувати своєю гостротою відчуттів, пікантністю положень і пристрасністю ласк. Постарайтеся по повній відчути все те, що вам зустрінеться протягом дня і з чим вам доведеться змиритися чи боротися.

ТЕРЕЗИ
Сьогодні зірки рекомендують вам підкоригувати ваш імідж. Навряд чи вашому партнерові буде цікаво проводити час в ліжку з не дуже привабливою для нього людиною. Навіть якщо мова йде тільки про те, щоб спати. Повірте, йому буде набагато приємніше усвідомлювати, що він проводить ночі з людиною, про сусідство в ліжку з якою мріють мільйони. Станьте в його очах справжньою зіркою!

СКОРПІОН
Скорпіони сьогодні ведуть тихий, мирний, домашній спосіб життя, навіть не підозрюючи, що десь неподалік на них готується замах! Ну, звичайно, не на ваші бідні голови, але на ваші честь і гідність - точно! Хтось будує плани на ваше підступне зваблення, залишилося лише придивитися уважніше до оточуючих: хто ж це?

СТРІЛЕЦЬ
Сьогодні зірки рекомендують вам спільно з вашим партнером зробити невелику прогулянку-подорож в якесь невідоме вам місце. Нехай вечір буде сповнений маленьких приємних відкриттів не тільки географічного спрямування про те місце, в якому ви живете і окремих його горизонтальних і вертикальних поверхнях.

КОЗЕРІГ
Не варто поспішати до м'якої перини - сьогодні секс буде куди більш ефектним, якщо ви виберете для нього більш жорсткий антураж. Незграбний комод, циновка на підлозі - цілком підходящі точки опори. Раковиною у ванній користуватися не рекомендується - хоча її прохолодна гладкість здатна збуджувати уяву не гірше інших секс-іграшок, вона може впасти.

ВОДОЛІЙ
Сьогодні ваш партнер зробить все для того, щоб вам ваш еротичний вечір запам'ятався надовго як щось дуже яскраве, іскрометне і неповторне. Постарайтеся і ви для нього зробити те ж саме, щоб і він довго згадував ваше спільне проведення часу із задоволенням.

РИБИ
Рибам сьогодні зірки сприяють у самовдосконаленні. Чому б не вдосконалити свою сексуальну техніку? Дамам не зашкодить почати тренуватися з кульками, чоловікам - вивчати жіночу анатомію. Швидше за все, в процесі ви зробите для себе чимало дивовижних відкриттів.