Депутат визнаної нелегітимною в Україні Державної думи, екс- "прокурор" анексованого РФ Криму Наталія Поклонська дорікнула княгині Марії Романовій через те, що вона піарилася на Кримському мосту окупантів.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Перш ніж захоплюватися подібними вояжами самопроголошених "государинь" і "цесаревичів", непогано було би глибше заглянути в історію", - сказала вона.

Як відомо, дід княгині Романової Кирило Володимирович став першим членом імператорського прізвища, які порушили присягу цареві і він прийняв революцію.

"Скільки можна дурити людей різного роду "монархами"?" - обурилася Поклонська, назвавши нащадків царя "комівояжерами з незрозумілими цілями".

Варто відзначити, що раніше Керченським мостом до окупованого Російською Федерацією Криму приїхала так звана княгиня Марія Володимирівна Романова та її син Георгій Михайлович. Цей інцидент став приводом для насмішок в мережі.

Зазначається, що "княгиня" і "цесаревич" вирішили на добу поїхати в Крим на Lada Largus до 235-річчя з дня входження Криму до складу Російської імперії".

Варто зауважити, що ще у 1917 році після зречення Миколи II закінчилося 300-літнє правління династії Романових, російська абсолютна монархія, феодальний суспільний лад в країні та існування Російської імперії як держави.

Марія Романова є онукою Кирила Володимировича, який у 1924 році проголосив себе "імператором у вигнанні".

"Княгиня, цесаревич... Ви в своєму розумі?", "Слава Богу, може і цар наш Микола живий, і скоро на Ларгусі проїде разом з княгинею і цесаревичем, так повалить режим повстанців", "Спадкоємці РЕПРИСОВАНОЇ сім'ї в Росії - втекли і отримали укриття в Іспанії - їдуть по мосту в АНЕКСОВАНИЙ Крим. Що може бути ще  "патріотичніше"?!", "А є шанс, що княгиня на Лада Ларгус зі своїх Європ переїде жити до Бірюльово?", "Додайте ще - донька ОБЕРГРУППЕНФЮРЕРА СС", "Біла армія, чорний барон знову готують нам царський трон", "Та ніяка вона не княгиня... циганка-самозванка...", "А у цієї циганви є хоча б громадянство РФ?", "Сумнівна реклама Ларгуса. Ну, хіба що вантажопідйомність", - посміялися над постановкою в соцмережах.

Разом з тим варто відзначити, що у справі про поховання останнього російського царя Миколи ІІ, яка розтяглась на довгі роки, новий поворот. Вчені озвучили сенсаційну інформацію.

Стали відомі висновки стоматологів, які проводили експертизу зубощелепної системи черепів, які були виявлені в "царському" похованні на Уралі.

Вердикт фахівців остаточний: люди, чиї останки були підняті пошукачами з потайної ями на старій Коптяківській дорозі, за багатьма ознаками зубів абсолютно не схожі на царя Миколу Другого, його дружину і дітей.

Експертиза, про яку йде мова, була проведена в рамках відновленого на прохання Російської Православної Церкви розслідування про "єкатеринбурзькі останки". Дослідження проводили кілька вчених: лікар-стоматолог вищої категорії, віце-президент Стоматологічної асоціації Санкт-Петербурга Еміль Агаджанян, історики Леонід Болотін і Олексій Оболенський.

Чому Наталія Поклонська досі громадянка України

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що пропагандист Соловйов вирішив повчити Україну.