Добірка фільмів, де герої, як і в житті, роблять вибір між любов'ю і самотністю, дружбою і зрадою. Неважливо, що ти шукаєш — відповідь на питання як вчинити або просто цікавий фільм на вечір. Чотири режисера, чотири кінокартини, що розповідають про долі різних людей, покажуть інший світ, не менш багатий і непередбачуваний, ніж саме життя.

Один день

Про що: головні герої — випускники Едінбурзького університету — на перший погляд абсолютні протилежності. Декстер — улюбленець долі, тусовщик і улюбленець жінок. Емма — ідеалістка, яка шукає себе і бажає змінити світ. Але один день проведений разом назавжди змінив їх життя. Трейлер: https://www.ivi.ru/watch/100040/trailers.

Кому дивитися: тим, хто вірить що споріднені душі пройдуть через всі випробування і будуть разом.

Вікі, Крістіна, Барселона

Про що: перший фільм Вуді Аллена знятий в Іспанії. Дві подруги, два різних погляди на любов, одне місто. Розважлива Вікі і авантюристка Христина вирушили до Барселони, де зустріли харизматичного іспанця Хуана. Буря пристрастей, зрада і прощення — шквал емоцій захлеснув дівчат і змінив їхнє життя. Трейлер: https://www.ivi.ru/watch/2492/trailers.

Кому дивитися: тим,в кому кипить буря пристрастей.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

Все ще Еліс

Про що: найстрашніше — втратити себе. Симпатична професор лінгвістики Еліс Хоулэнд виявила у себе тривожні симптоми: жінка забуває елементарні речі. З кожним днем питань все більше. Еліс боїться втратити близьких, мову, розум. Чи зможе вона подолати страх і перемогти хворобу?

Кому дивитися: всім, хто вірить в сімейні цінності.

Третя персона

Про що: історія стосунків у трьох містах — Нью-Йорк, Париж і Рим. Один з головних героїв, французький письменник Майкл розуміє, що нещасливий у шлюбі і йде до коханки. Офіціантка Джулія, колишня американська актриса, бореться з багатим чоловіком за право опіки над сином. Італійська циганка шукає викрадену дочку і звертається за допомогою до американця-шахрая. Всі історії об'єднує загадка, де присутня третя особа.

Кому дивитися: шанувальникам заплутаних історій.

Матеріал підготовлений за допомогою онлайн-кінотеатру ivi.ru.