Бразильський фотограф на ім'я Патрік Струйс запустив дуже незвичайний фотопроект, у якому показав на знімках міміку людей, які переглядають порно-ролики та фільми для дорослих.

Художник посадив запрошених моделей перед екраном і попросив вести себе природньо. Пікантні кадри викликали в учасників проекту найрізноманітніші емоції.

Серію цих фотографій бразилець назвав "Порнопортретами". Партік поділився своїми фото в Мережі, де запитав думку фоловерів.

Однак люди розділилися на два табори. Деякі юзери назвали роботи "стовідсотковим попаданням", інші ж вважають, що вирази облич учасників "нещирі і награні".

Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що порноактриса Стефані Кліффорд, більш відома під псевдонімом Стормі Деніелс, стала найпопулярнішою на сайті для дорослих PornHub.

Шалену популярність актриси пояснили виходом першого фільму відразу після недавнього скандалу за участю президента США Дональда Трампа. Тизер фільму під назвою "Секрет Стормі" зібрав понад 170 тисяч переглядів за кілька днів на сайті Brazzers.