Приводи, завдяки яким відомої балерини Анастасії Волочкової вдається змусити говорити про себе, не відрізняються особливою різноманітністю. В основному, це знімки в оголеному вигляді в різних позах.

Новий розпусний знімок на пляжі був опублікований в записі балерини в Instagram. Тут з одягу Насті були залишені одні трусики, втім, дуже скромних розмірів. Інши частини тіла нічим не прикритi.

Виходячи з коментаря Волочкової під знімком, слід розуміти так, що вона лежить на ніжному піску і милується сонцем. Користувачі соціальних мереж цьому не дуже-то вірять. Вони вказують на факт того, що тіло танцівниці лише виглядає розслабленим. Насправді, пальці її закинутіх ніг щільно стиснуті, як якщо б балерина готувалася виконати черговий пірует.

Навіть на телебаченні Волочкова відрізняється розкутою поведінкою

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Показати ще

Втім, окремі технічні негаразди не завадили шанувальникам Волочкової в черговий раз захоплюватися її практично бездоганною фігурою. Хоча, безумовно, знаходяться і ті, яким такий підхід до особистого піару здається вульгарним. Конкретно цьому фото на пляжі поставили лайки більше однієї тисячі користувачів соціальної мережі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у танцівниці Анастасії Волочкової з'явилася нова любов, яка може закінчитися укладанням шлюбу. Цього разу мова йде про поета з Казахстану Хакима Булибекова. Разом з ним Волочкова полетіла відпочивати в Пхукет.

Сам факт того, що Настю може очікувати заміжжя і відповідальна сімейне життя, не зупинив її від публікацій з Пхукета нових порцій фотографій, як в одягненому вигляді, так і не дуже. 65-річний поет на деяких з цих фото використовується в якості опори для розтяжки балерини.