Претендентки на титул "Міс Україна" влаштували пікантний конкурс на пляжі. В купальниках вони, поділившись на дві команди, з усіх сил боролися за участь у конкурсі.

У київському Гідропарку на території пляжного комплексу "Olmeca Plage" відбулася презентація претенденток на титул "Міс Україна 2018".

Учасниці в купальниках змагалися у пляжному волейболі, перетягували канат в піні і бігали наввипередки. Для Національного комітету "Міс Україна" такі конкурси не в новинку: ось уже кілька років вони перетворюють відбірний етап в захоплюючу гру, яка, до того ж, перевіряє зовнішні дані і спортивну підготовку претенденток.

З півсотні учасниць виберуть 25, які візьмуть участь в конкурсі. Крім фізичної підготовки і зовнішньої краси, журі враховує також захоплення претенденток і їх особисті якості.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в цьому році вперше за всю історію в конкурсі краси "Міс Всесвіт" візьме участь трансгендерів. Це учасниця з Іспанії по імені Анхела Понсе. Подібне стало можливим завдяки змінам у статуті змагання, які були прийняті в 2012 році. Нововведення дозволяли трансгендерам змагатися на рівних з іншими учасницями.

Іспанці 26 років, її зріст 177 см, вага 58 кг, а параметри ідеальні – 90-61-90. Цикл операцій по зміні статі вона закінчила 4 роки тому.

"Треба розуміти, що є чоловіки з вагіною і жінки з пенісами. Я жінка не через мою стать. Я жінка, тому що я кажу вам, що я - жінка. І ви не повинні ставити це під сумнів. Є транссексуали, в яких немає необхідності робити операцію. У мене така необхідність була", - пояснює вона.

За її словами, своєю участю в конкурсі, вона хоче «дати урок миру".

"У багатьох країнах на таких, як я, дивляться наче на циркових мавп, і тому ми позбавлені багатьох можливостей у житті, - підкреслила Анхела. – Я хочу це виправити".