Пет Хайнс не міг роззібратись в усіх тонкощах фоторедактора Photoshop, тому розпочав створювати ілюстрації у Paint.

Про це повідомляє Bored Panda.

Чоловік користується стандартною програмою Windows вже 10 років, і за цей час навчився створювати у ній шедеври. Унікальний талант надихнув Хайнса написати книгу-комікс Camp Redblood про пригоди дітей у літньому таборі.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Цього в жодному разі не можна робити восени у саду: головні помилки, які загрожують урожаю Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

"Я взагалі нічого не тямлю у Photoshop та інших ілюстраторах. Вже 10 років я користуюсь виключно Paint", - розповів митець.

Зазначимо, що роботам Хайнса позаздрять навіть вправні майстри Photoshop. Деякі люди навряд намалюють подібні картини олівцем на папері.

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканка Великої Британії Эйдрі Джилл Шарп впродовж кількох років боролася із самотністю у Photoshop, домальовуючи до своїх фото незнайомця.