Немає нічого неприємнішого, ніж людина, яка думає, що вона завжди і в усьому права. Вона вперто наполягає на своєму, навіть коли її вже завалили переконливими фактами.

"Або по-моєму, або ніяк!" - таке в більшій чи меншій мірі життєве кредо цих семи зодіакальних знаків. Ознайомтесь з описом цих знаків, щоб зрозуміти, чому вони діють таким чином.

1. Овен
Цей знак не відступить ні за що і ніколи, навіть коли йому самому вже більш ніж ясно, що він помиляється. Не дочекаєтесь, Овен не здасться. Хоча деякі вперті знаки зодіаку можуть поступитися після колосального зовнішнього тиску, але тільки не Овни. Легше залишити його в спокої - нехай він залишається наодинці зі своєю власною точкою зору.

Гітлер:2. Телець
Нездорово впертий характер змушує Тельця думати, що він незмінно правий. Однак у нього все ж таки присутній здоровий глузд, і в рідкісних випадках Телець навіть здатний визнати, що помиляється, але після того, як йому надані незаперечні і очевидні факти. Або додаткові факти, що підтверджують початкові факти. Тельці дуже наполегливі, щоб так просто відступити.

Ленін:3. Близнюки
Близнюки - це двоголові монстри. Їхня проблема - в подвійності особистості, коли один Близнюк упевнений, що він має рацію, а другий Близнюк помітно коливається. Причому перший може заглушити голос другого. Якщо справа дійде до битви за правоту, то полководцем буде однозначно перший Близнюк. Просто він завжди приймає бажане за дійсне.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Петро І:4. Рак
Причина, по якій Рак впевнений у власній правоті, - це його надмірна чутливість, що не дозволяє йому визнавати свої помилки. Адже якщо він їх визнає, то доведеться довго вибачатися і посипати голову попелом. Для Рака це вже занадто. Тому йому легше думати, що правий саме він, щоб не опинитися в центрі уваги, зізнавшись в тому, що він десь і в чомусь схибив.

5. Лев
Гордість! Саме вона змушує Лева вважати себе носієм єдино правильної думки. Хоча в принципі ця якість скоріше називається гординею. Давайте все ж віддамо Леву належне: він здатний визнати свою неправоту дома, в самоті, вночі, в темряві, під ковдрою. В реальності ж ви ніколи не побачите, як Лев піднімає руки догори і вигукує "Здаюсь! Ти переміг! Я не правий!"

Муссоліні:6. Терези
Хоча Терези не відрізняються зайвою впертістю, їм все ж притаманна ця прикра риса характеру, і її варто сприймати дуже серйозно. Чому? Тому що для Терезів це швидше гра, ніж що-небудь інше. Їх любов до маніпулювання в різних ситуаціях - це те, що змушує Терези діяти, як вони вважають за потрібне, і при цьому бути переконаними в своїй правоті.

Маргарет Тетчер:7. Риби
Риби, можливо, не стоять на смерть у своїй переконаності, як Овни чи Леви, але вони будуть зі шкіри лізти, щоб довести свою точку зору. І це не через упертість чи гординю. Риби іноді таким чином привертають до себе увагу. Часом їм здається, що їх недостатньо чують або помічають, і тоді вони починають наполягати на якихось питаннях просто всім на зло.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про знаки зодіаку, під якими народжуються найсильніші і найуспішніші жінки