Гороскоп на 14 квітня: Раків накриють неприємні спогади

поділитись
У цей день можна позбутися від неприємностей

Астрологи радять у гороскопі на 14 квітня представникам усіх знаків Зодіаку слухати своє серце і шлунок – варто відмовитися від гострих страв, пити більше чистої води і здійснювати довгі прогулянки на природі. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен

Не варто соромитись понад міри. Дозвольте оточуючим палити фіміам і дудіти в вашу честь у фанфари. Нехай розважаються, якщо вже їм так хочеться. Так і вам приємно буде.

Телець

Безумовно, саме через хаос усе і починалося, однак, влаштовуючи хаос у власному житті, не варто сподіватися на те, що це в обов'язковому порядку стане початком чогось нового і прекрасного. Трохи порядку вам не завадить.

Близнюки

Сьогодні темп життя може різко сповільнитися. То температура повітря різко впаде, то не виспитеся.

Рак

Сьогодні вас буде турбувати якийсь спогад, яке вже давно пора вигнати з пам'яті. Замініть його свіжими враженнями.

Лев

Вам слід перевірити, чи не завалялися де-небудь неоплачені рахунки і тому подібні неприємності. Постарайтеся закінчити сьогодні все, що тільки можна, не залишайте нічого на завтрашній день.

Діва

Нині доля буде прихильною до будь-якого почину, в якому ви приймете участь. Як свідомий громадянин, ви просто зобов'язані взяти участь у максимально великій кількості заходів.

Терези

Сьогодні вам доведеться боротися зі спокусою викласти всі свої секрети відразу. Не здавайся без бою, оприлюднені одночасно, вони не матимуть належного ефекту.

Скорпіон

Будьте готові відповідати за свої дії. Сьогодні вам напевно доведеться цим займатися.

Стрілець

Сьогодні ви будете говорити, говорити і ще раз говорити. Постарайтеся хоч зрідка робити паузи, хоча б для того, щоб бути в курсі реакції слухачів.

Козеріг

Сьогодні ви будете мучитися від жаги далеких мандрів. Раз уж можливості негайно цю спрагу задовольнити у вас немає, подорожуйте думкою, вона нічим не обмежена.

Водолій

Те, що відбувається безпосередньо з вами і навколо вас знаходиться, поки на початковій стадії. Ви ще можете внести деякі корективи на власний смак.

Риби

Упертість - прекрасна розвага, але толку від цього зазвичай небагато. У справах любовних, принаймні, її слід практикувати в дуже обмежених кількостях, особливо сьогодні.

Дивіться сюжет про гороскоп

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
гороскоп, 14 квітня, поради
У цей день Скорпіони будуть незговірливі
0
0
04:17 17.07.2018
Раптова гроза призвела до того, що на Мільштатське озеро в Альпах випало три тонни води
0
0
01:24 17.07.2018
Озими в наливах дійшли
0
0
00:27 17.07.2018
Є навіть свідчення того, що щастя може надавати благотворний вплив на серцево-судинну та імунну системи
0
0
22:35 16.07.2018
Він радив знайомитися тільки із людьми, які подобаються і навіть не хотів бачити нікого, окрім Кролика – ось вам і приклад справжньої дружби
0
0
19:28 16.07.2018