Овни

Четвер для овнів виявиться досить сприятливим днем. Особливо якщо вам потрібно отримати нову посаду, або завоювати авторитет. Також можливо з'являться нові джерела доходу.

Тільці

Гороскоп обіцяє тільцям нове знайомство, яке швидше за все не принесе нічого хорошого. Лише роздратування і втому. Ймовірні несподівані візити родичів або неприємне звістка про близьких людей.

Близнюки

Вам пора нарешті трохи зупинитися і переосмислити все, що ви робили останнім часом. Можливо, вам варто досить сильно змінити свої плани. Сьогоднішній день ідеально для цього підходить.

Раки

Сьогоднішній день вам краще витратити на наведення порядку в домашніх справах. Особливо багато уваги краще приділити домашньому бюджету, деякі витрати краще урізати.

Популярні новини зараз
Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Леви

Гороскоп обіцяє вам несподівані доходи і у зв'язку з останніми подіями це буде дуже до речі. А ось у другій половині дня вам краще зайнятися саморозвитком і духовними практиками.

Діви

Сьогоднішній день буде дуже важливим для чоловіків цього знака зодіаку. Вам доведеться доводити своїм обраницям, що вони не помилилися з вами. І якщо постаратися у вас це вийде без проблем.

Терези

У вас буде досить непростий день. Вечірні події принесуть нестабільність у ваше життя, але не варто відразу засмучуватися. Все дуже добре обдумайте і перестати витрачати час на порожні ідеї.

Скорпіони

Четвер буде дуже несприятливим днем дня початку нових проектів та різноманітних ініціатив. Вам краще сьогодні залишатися в тіні, щоб не нарватися на великі неприємності.

Стрільці

Стрільцям в першій половині дня не позаздриш. Доведеться виконати дуже багато роботи. Зате це не залишиться без уваги начальства, тому незабаром можна чекати підвищення.

Козероги

Багатьом бізнесменам доведеться зіткнутися з жорсткою позицією партнерів, що змусить переглянути попередні домовленості. Результат діяльності можна буде отримати тільки через деякий час.

Водолії

Сьогодні для водоліїв буде дуже хороший день. Особливо сприятливим він буде для творчих людей. Успіх і вдача будуть супроводжувати вас у всіх справах.

Риби

Крах планів і всіх надій – це те, чого варто очікувати сьогодні рибам. Особливо боляче може бути чоловікам, які розчаруються в людині, яку до цього вважали надійною.

Дивіться відео гороскоп на чтервег 26 липня