Овни

Сьогодні у вас буде непростий день, пов'язаний з труднощами в особистому житті. Але не варто сильно переживати, краще просто перечекати день-два і все стане на свої місця.

Тілець

День буде залежати від того, наскільки правильно ви зможете розставити пріоритети. Якщо все буде правильно, то ваша субота пройде досить просто, і ви багато чого встигнете.

Близнюки

Несприятливий день. Доля посилає вам чергове випробування на міцність характеру. Несуттєві деталі, дрібні непорозуміння можуть збити вас з головних пріоритетних напрямків діяльності.

Рак

Швидше за все вам сьогодні доведеться змінити свої плани через несподівані проблеми, які в майбутньому можуть принести чималі грошові витрати. Тому треба підготуватися.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Леви

Сьогодні дуже важливий день ваших відносин. Швидше за все вам доведеться прийняти дуже жорстоке рішення. Але важливо все обдумати кілька разів, щоб не шкодувати потім.

Діви

Несприятливий день. Несе різкі зміни настрою, трансформацію відносин з партнерами, підступи суперників або таємних недоброзичливців. Зірки не виключають появи на вашому шляху серйозних перешкод, особливо якщо нові задуми відносяться до розряду ризикованих.

Терези

Дуже вдалий день для будь-яких колективних дій. Всі ваші заходи пройдуть досить вдало. Але ось в любовних відносинах потрібно бути дуже обережними.

Скорпіон

Сьогоднішній день буде досить конфліктний. Ви самі будете провокувати чимало неприємних ситуацій. До вечора все це згладиться, але настрій залишиться досить поганим.

Стрільці

Вам важливо сьогодні тверезо оцінити свої сили і не вплутуватися в проект, який вам не по зубах. А в теж час у вас буде дуже вдалий час для зустрічей з друзями і коханими.

Козеріг

Гороскоп попереджає про те, що сьогодні на вашому шляху буде чимало перешкод, але ви зможете з ними впоратися, якщо постараєтеся.

Водолій

Сьогодні буде день трансформації. Пора робити зміни у своєму житті, з часом ви зрозумієте, що всі ваші жертви приносять тільки користь.

Риби

День символізує пробудження сил природи, підвищення енергетичного потенціалу. День, сприятливий для судових розглядів, оформлення документів, організації приватного бізнесу.

Дивіться відео гороскоп на 28 липня