У гороскопі на п'ятницю, 29 червня, зірки розповіли, як найкраще вчинити в складній ситуації. Також, є поради, які поліпшать особисте життя. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен

До вас будуть звертатися як до дельфійського оракула. Доведеться підтримувати реноме, хоча вам, можливо, далеко не завжди зрозуміло, чому люди так прагнуть саме вашої поради.

Телець

Рушійною силою подій буде або ваш власний альтруїзм, або чиєсь кумівство. Краще перший варіант, бо тоді ви зможете проконтролювати те, що відбувається.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Близнюки

Ви можете отримати масу привабливих обіцянок. Не від усіх варто відмовлятися, але в кожній слід пошукати підступ.

Рак

Що б не відбувалося, ви будете центром загальної уваги. Сховатися від цієї честі не вдасться, доведеться потерпіти.

Лев

Якщо хто і знає, що вам насправді потрібно, так тільки ви і ніхто більше. І ні від кого так не залежить, чи отримаєте ви необхідне, як від вас самих.

Діва

Не покладайтеся на хорошу пам'ять, ні свою, ні на чию-небудь ще. Вам або доведеться блукати по місту, забувши адресу, або ви потрапите в незручну ситуацію, забувши ім'я співрозмовника.

Терези

Якщо ваш будинок не картковий, то вітер змін ні йому, ні його мешканцям не зашкодить. Пам'ятайте, що порядок - це всього-навсього упорядкований хаос. До того ж, зірки готують приємний сюрприз.

Скорпіон

Вам дуже допоможе здатність зробити комплемент потрібній людині в потрібний момент. Цього буде достатньо, далі все піде як по маслу.

Стрілець

Успішність ваших діянь цілком і повністю залежить від вашої віри у власні сили. Все інше вам буде забезпечено.

Козеріг

Чим ширше ви відкриєте двері, тим більше світла, свіжого повітря і гостей у них увійде. Втім, останніх можна і відфільтрувати.

Водолій

День цей може виявитися для вас виключно плідним. Але тільки при одній умові.

Риби

Найкращою інвестицією у справу власного благополуччя буде будь-яке безкорисливе діяння. Воздасться вам, звичайно, не відразу, але коли-небудь неодмінно.

Дивіться сюжет про гороскоп