Астрологи радять представникам усіх знаків Зодіаку прислухатися до зірок, щоб по максимуму використовувати свої можливості.

Козеріг

Не виключено, що всі ваші заслуги будуть визнані і оцінені по достоїнству. Для безпеки вам не варто стрибати вище власної голови, намагаючись забратися на верхню сходинку успіху, оскільки тоді доведеться діяти в незнайомій обстановці, а значить, з'явиться небезпека "зірватися з гори".

Водолій

Наприкінці березня 2018 не все буде відбуватися так, як того хотілося б. Проте, вам вдасться завершити роботу, хоча віддача від неї виявиться менше як в плані фінансів, так і в сенсі кар'єрного просування. Тепер можна з чистою совістю розпоряджатися вільним часом, знайдуться нові варіанти, з'являться вигідні пропозиції.

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Риби

Цей день сприятливий для ділового спілкування. За гороскопом 31 березня біля вас пожвавляться дружні зв'язки, з'являться несподівані гроші. Завдяки допомозі друзів можливі фінансові надходження. Якщо вам захочеться проявити свої сильні якості, то 31 березня можете відкрито заявити про себе (якщо не перестараєтеся, то будете мати успіх). Не намагайтеся добитися успіху силою, в цьому немає необхідності.

Овен

Ймовірно, ви зможете отримати все, чого вам не вистачає. Можливі приємні пропозиції, і одну з них варто прийняти, але вірити на слово нікому не слід. Постарайтеся не зіпсувати справи непродуманими, поспішними діями.

Телець

Ймовірно, сьогодні вам доведеться підводити підсумки минулого, не зовсім вдалого періоду. Ви повинні будете відповісти на питання чому цей місяць для вас виявився важким перевалом? Вам слід було б переглянути погляд на самих себе, на своє минуле і майбутнє, навчитися керувати емоціями, перервати ланцюг невдач і помилок, закласти перспективні життєві програми. Якщо всі уроки засвоєно, то в квітні почнеться нове життя.

Близнюки

День символізує сумнів і недовіру. Сьогодні ви можете відчути, що все дуже серйозно, і тут же запитаєте, а чи дійсно це справжня любов. Ви цінуєте свою незалежність і не поспішайте брати на себе зобов'язання? В такому випадку ви не можете розраховувати на "велику і світлу любов".

Рак

Енергетичний фон організму нестійкий. Поганий настрій негативно впливає на ваше самопочуття. Постарайтеся не впадати у зневіру. Для підтримки імунітету включайте в раціон мед і трав'яні чаї. За гороскопом 31 березня варто проявляти обережність, щоб випадково не нанести собі травму.

Лев

У бізнесі з'являться варіанти розширення, пропозиції про співробітництво. Можна оформляти оренду, купувати нове обладнання, купувати нерухомість. Використовуйте п'ятницю для закріплення успіху, досягнутого на роботі. Поговоріть із начальством про свої перспективи або про підвищення зарплати.

Діва

День символізує владу і відповідальність. Діви-керівники можуть одночасно займатися звітами про старі справи і плануванням нових. Багатьом доведеться брати активну участь у долі людей зі свого оточення. 31 березня постарайтеся зробити все, що від вас залежить, щоб не розчарувати людей, які чекають від вас реальних результатів.

Терези

Відносини з колегами і підлеглими будуть змінюватися не в кращу сторону. Не виключаються сварки, конфлікти. Ваше самопочуття напевно погіршиться. Постарайтеся проявити розуміння і не чинити тиску на оточуючих. Зосередьтеся на службових обов'язках.

Скорпіон

Ваші енергія і сміливість можуть вже зараз принести результати. Ви здатні творити і творити, навіть не виходячи з дому. Не сподівайтеся на авось. Ви коваль свого щастя, ви самі створюєте свій успіх і готові вилити на світ світло свого оптимізму.

Стрілець

Фінансове становище буде стабільним. Ваше вміння з гідністю виходити з будь-яких ситуацій дозволить домогтися максимальних успіхів на роботі. 31 березня чекайте поповнення до зарплати.

Дивіться сюжет про гороскоп