Перше, що необхідно пам'ятати в першій половині місяця — це те, що згідно ведичної астрології в червні триває особливий, рідкісний 13 — й місячний місяць, Адхика або Пурушоттама, триватиме він до 13 червня, і наступного разу буде тільки через 4 роки, вважає відомий астролог Ісіда Дан.

Цей період найбільш сприятливий для здійснення благодійності, духовних практик, молитов, також добре здійснювати аскези, вважається, що всі добрі справи, все хороше, що зробить людина в цей період, має особливо потужний ефект на долю людини. В давнину вважали, що це час, коли людина напрацьовує Карму, намагалися робити якомога більше добрих справ, бо як результат від зробленого збільшується у 100 разів.

Червеньмісяць емоцій. Почасти через транзиту Венери, через знак Раку, який триватиме з 9 червня по 5 липня. І це період, коли треба бути найбільш уважними та чуйними до рідних і близьких, до нашого оточення. Рекомендується стримувати емоції, інакше місяць буде затьмарений сварками і конфліктами. Особливо несприятливим буде період з 8 по 10 червня, коли Венера в нестійкому положенні переходу з одного знака до іншого. І ці дні, вкрай не сприятливі для великих покупок, презентацій, відвідування косметолога, весіль і зачаття дітей.

Меркурій в червні місяці, підкоригує ослаблене рух Венери, і саме він підказує, на що краще орієнтуватися в червні місяці. З 10 червня він почне рух через сузір'я своєї сили - Близнюки і буде в ньому перебувати до 25 червня. Тому в цей період спілкування, контакти, збір і робота з інформацією буде протікати найкраще. На перше місце повинні виходити знання, навчання, це час, коли відвідують ідеї, люди можуть знаходити вихід навіть із самих здавалося раніше безвихідних ситуацій. Також цей час можна використовувати для встановлення і зміцнення ділових зв'язків і контактів.

Щомісяця, перед Молодиком, настає день, який в ведичної астрології називається Амавасья-тітхі, в червні він випадає на 13 червня, і буквально, цей день переводитися з санскриту, як «порожні - руки». Тому цей день вкрай несприятливий для будь-яких починань і матеріальних справ. Але, його необхідно використовувати для духовних практик, пожертвувань. Це день поминання предків, тих, хто вже покинув цей світ, і будь-які дії пов'язані з шануванням предків в цей день, буквально пом'якшують карму роду.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

21 червня день Літнього Сонцестояння. Прекрасний день для підбиття підсумків першого півріччя, духовних практик. І аж до повного місяця 28 червня, добре будувати плани на друге півріччя.

Також варто взяти до уваги, що з 25 червня, планета Марс почне свій ретроградний рух небесного купола. І якщо у ваших планах є запуск нових проектів, початок рішучих дій у досягненні мети, особливо у сферах спорту, медицини та хірургії, транспорту (в тому числі купівля автомобілів), а так само просування у сфері політики, державного апарату (сюди входять і військові дії), то встигайте запустити до початку ретро — руху Марса, бо закінчитися ця фаза 2 вересня, і тільки по закінченню періоду початок перерахованих вище сфер можна буде відновити. Агресивна поведінка, імпульсивно прийняті рішення в цей період можуть мати далекосяжні негативні наслідки.

На людей, які задіяні в інших сферах, Марс буде менш виражено діяти і намагатися доводити будь-яке починання до кінця, не хапатися за багато справ одночасно. Є ймовірність не виконати дані обіцянки.

Також варто знати, що самим не сприятливим напрямком червня — є південь, а північне напрям, не сприятливо протягом усього року.

Найбільш сприятливі дні для відвідування перукарні: 1, 4, 11, 14, 19 25 червня

Для відвідування лікаря і початку лікування: 4, 16 і 26 червня

Завершувати справи, в тому числі йти з роботи: 5, 7,12 червня

Починати нову справу, влаштовуватися на роботу: 15 червня


#АстрологИсидаДан

facebook Ісіда Дан

instagram @astrologer_isidadan