Щомісяця астрологи виділяють декілька знаків зодіаку, для яких найближчі кілька тижнів стануть особливими. Особливе розташування зірок і планет змусить їхнє життя змінитися: для когось воно піде в зовсім інше русло, а хтось потішиться приємному сюрпризу від Її Величності Долі.

ОвенПерший тиждень квітня не принесе нічого такого дивного. Ви просто будете жити в спокої і здоров'ї, і навіть не маючи на увазі, що вас чекає попереду. А попереду вас чекає сюрприз. Вже з початку другого тижня в вас вселиться якийсь дух, який нагородить вас енергією і тягою до пригод.

В середині квітня ви отримаєте шанс, реальний шанс, відправитися в подорож або на відпочинок. Звідки, хто, за результатами яких обставин, у вас опиниться на руках путівка в може і не заповітне місце, але цілком приємне і бажане - не відомо. Але астрологи запевняють, що на вас чекають справжні пригоди.

Популярні новини зараз
На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Бундестаг на чолі з Шольцом заблокував поставку Україні 100 БМП Marder - німецькі ЗМІ Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

РакКвітень - місяць позитивних емоцій для вас. Незважаючи на те, що поки що (квітень то вже почався) вам так не здається, то з наступного тижня, чи то пак з 9 числа, ваша доля здійснить крутий поворот.

Отже, ті, хто зустрічається або живе зі своєю другою половинкою, нарешті дочекаються більш слушної пропозиції. Або на переїзд в спільний домашній затишок, або і зовсім руки і серця.

А ось ті, хто на самоті проживає свої дні може сміливо розраховувати на нову долю в своєму житті, і цілком ймовірно - єдину. Зірки пророкують вам знайомство з людиною, в яку ви закохаєтесь без пам'яті. І, що найголовніше, ваші почуття будуть взаємними. Не пропустіть свій шанс стати щасливішим, відкрийтесь і парите на крилах любові.

ТерезиТерезам, як і попереднім двом знакам Зодіаку, пощастить в квітні, але трохи в іншому руслі. Ті, у кого вже є чоловік або чоловіка, нарешті, дочекаються того самого бажаного моменту - новини про майбутнє поповнення в родині. Астрологи, принаймны, впевнені, що саме в квітні 2018, саме Терези (їх більшість серед інших 12 сузір'їв) дізнаються про те, що стануть батьками.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що астрологи приготували детальний гороскоп на 6 квітня для всіх знаків зодіаку.