Овни
Вдалий день для того, щоб зайнятися бізнесом та іншими діловими питаннями. Але в особистому житті можливі невеликі проблеми.

Тільці
Перешкоди можуть бути там, де ви їх зовсім не чекаєте. Гороскоп на неділю каже, що краще не конфліктувати і не з'ясовувати стосунків з близькими, бо все може закінчитися дуже погано.

Близнюки
Не найвдаліший час для спілкування з державними органами та представниками владних структур. До речі, у фінансових питаннях так само потрібно бути дуже акуратними.

Раки
Спонтанність у неділю не ваш коник. Постарайтеся уникати будь-яких проблемних ситуацій, переможцем з них ви все одно вийдете.

Леви
Навчіться довіряти внутрішньому голосу, особливо по відношенню до людей, в яких ви сумніваєтеся. Ви точно відчуєте, звідки будуть виходити всі неприємності.

Діви
Навіть якщо сильно треба буде, за роботу у свій вихідний не сідайте, все одно нічого доброго не вийде. А з близькими потрібно проявити мудрість і терпіння.

Терези
Сьогодні постарайтеся повністю приділити вашим близьким, це потрібно і вам, і їм. Ввечері в колі сім'ї постарайтеся знайти заняття, яке буде цікаве всім.

Скорпіони
У вас буде досить позитивний день, якщо ви не будете братися за дратівливі вас справи. Проведіть час з друзями і близькими, у вихідний день це дозволено.

Стрільці
Гороскоп на неділю обіцяє вам не найвдаліший день, вся справа в тому, що у вас не буде відчуття впевненості і стабільності, тому важливі справи краще відкласти на наступний тиждень.

Козероги
Зараз вам необхідно демонструвати свою рішучість. День сповнений спокус і привабливих можливостей. Якщо хочете прийняти правильне рішення, потрібно орієнтуватися на власні бажання.

Водолії
А вам пора діяти, займіться тим, що давно хотіли, але ніяк не доходили руки. Зірки говорять, що вас точно чекає успіх у неділю.

Риби
Серйозних неприємностей не передбачається. Постарайтеся урізноманітнити своє дозвілля і наповнити життя яскравими фарбами.

Дивіться: Гороскоп на тиждень З 11 ПО 17 ГРУДНЯ 2017 року на картах Таро.