Овни
Вам гороскоп радить задуматися про створення сім'ї, або просто серйозних стосунків. А на роботі все буде спокійно і стабільно.

Тільці
Вам захочеться навести порядок в особистому житті і на роботі, але справа ця непроста, тому потрібно буде запастися терпінням. З часом все налагодиться.

Близнюки
Вам потрібно серйозно поставитися до пропозиції здалеку. До того ж, можливі чималі проблеми з фінансами, але скоро все налагодиться.

Раки
У вас скоро будет фатальна зустріч. Особливу увагу сьогодні приділіть спілкуванню з незнайомцями, адже все може бути.

Леви
На роботі все буде достатньо складно, але перепрацьовувати не варто, можливі проблеми зі здоров'ям. Так само, гороскоп на середу говорить, що треба більше уваги приділити найближчим людям.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Показати ще

Діви
Ви сьогодні будете чимало критикувати колег і через це можливі великі проблеми. Але якщо тримати себе в руках, то все буде спокійно і розмірено.

Терези
Середа буде дуже насиченою і справ буде дуже багато, але ви впораєтеся з усім. Ось тільки треба більше уваги приділити власному здоров'ю, незабаром можливі великі проблеми з ним.

Скорпіони
Скорпіонам варто задуматися про свій зовнішній вигляд: прекрасний час для зміни іміджу. В іншому ваша середа буде цілком звичайним днем.

Стрільці
Сьогодні ви відчуєте нездужання і здоров'я почне підводити все частіше і частіше. Тому пора подумати про заняття спортом та інших корисних речах.

Козероги
Козерогам варто подумати про свою самореалізацію. Відмінний час для запису на курси мов, кулінарії.

Водолії
Гороскоп на середу радить більше старатися на роботі і уважніше ставитися до прохань начальства і колег. До речі, можливо, вас чекають дуже приємні новини здалеку.

Риби
Не найкращий час, щоб навантажувати себе роботою. Подумайте про відпочинок і про моральні якості.

Дивіться: Гороскоп на сьогодні, 27 грудня 2017 року для всіх Знаків Зодіаку