Овни
Продуктивними виявляться поїздки і переговори, спрямовані на зміцнення життєдіяльності як в робочому колективі, так і вдома.

Тільці
Гороскоп на суботу радить не займатися дуже важливими справами. Дуже велика вірогідність провалу. Краще спокійно плисти за течією в цей день.

Близнюки
У вас буде дуже багато енергії, тому потрібно зайнятися важливими справами, які вимагають багато часу і зусиль.

Раки
Доволі напружений день, тому краще не будувати великих планів. Ви можете порушити обіцянки, дані людям раніше.

Леви
Постарайтеся не пропускати заходів, які можуть вплинути на ваше майбутнє. Навіть якщо вас просто запросять у гості, обов'язково сходіть. Зараз є всі шанси схопити удачу за хвіст.

Популярні новини зараз

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Показати ще

Діви
А вам пора б відпочити від усього. Краще провести день вдома з рідними, або просто в ліжку перед телевізором. Ви заслужили на невеликий відпочинок.

Терези
Гороскоп на суботу радить уникати поспішних рішень, ви можете сильно помилитися. Ви зможете нормально працювати, тільки тоді, коли вам перестануть заважати.

Скорпіони
Період буде сприятливим для ділових зустрічей, ведення дискусій, підписання контрактів і нових знайомств. Улюблені заняття, як і контакти з близькими людьми, стануть джерелом задоволення. Вдалий час для покупок.

Стрільці
В цей день кращі не витрачати час просто так. Займіться важливими справами, до яких раніше не доходили руки. Дуже велика ймовірність успіху.

Козероги
Гороскоп на суботу радить вам присвятити день відпочинку. Якщо щось у вас не виходить або просто не лежить до якої-небудь справі душа, відкладіть це заняття.

Водолії
У вас буде величезна кількість сил і енергії, тому саме час зайнятися важливими справами.

Риби
У багатьох справах ви зможете досягти значних результатів. Особливо вдало складатимуться ділові переговори. Корисно зайнятися зміцненням здоров'я. Крім того, можна купувати предмети інтер'єру, вирішувати побутові питання, робити щось своїми руками.

Дивіться: Гороскоп на сьогодні 30 грудня 2017 року для всіх Знаків Зодіаку