У слабкості – сила жінки. Але не чоловіка. Слабовольних чоловіків називають маминими синками, підкаблучниками, ганчірками. Їх висміюють, шкодують, ненавидять і закликають стати, нарешті, мужчиною. Але як він ним стане, якщо народився під "слабким" знаком зодіаку, і бути беззахисним, вразливим, слабохарактерним йому велено самими зірками?

"Гарна відмазка!" - скажуть сильні жінки, але астрологи їм заперечать. Є знаки зодіаку, які нагороджують чоловіків слабовільними рисами.

Раки
Під цим знаком народжуються чуттєві, ніжні, вразливі жінки. І на чоловіках цей знак не економить жіночі якості, наділяючи їх податливим, м'яким характером. Чоловіки-Раки не люблять сваритися і відстоювати свою позицію силою. Їм простіше втратити свідомість або поступитися, з усім погоджуючись, аби все вирішилося мирним шляхом, і їм не довелося втрачати свідомість. Раками легко маніпулювати, погрожуючи їм сльозами, шантажем чи скандалом. І фраза типу "Нам з тобою потрібно серйозно поговорити!" покладе їх на лопатки, дозволяючи жінкам вигравати будь-яку сімейну або побутову війну без бою.

Але, як відомо, при гарній дружині й чоловік-Рак може стати людиною. Мудра жінка зрозуміє, що м'якими якостями чоловіка можна користуватися собі на благо і подругам на заздрість. Вони романтичні, вміють бути ніжними, уважними, турботливими і ласкавими. В умілих руках такий чоловік швидше засвоїть головні істини, які роблять жінок щасливими: знання на зубок всіх пам'ятних дат, подарунки і квіти без приводу, каву в ліжко, смачні сніданки для всієї родини, покірливо допомагати по дому, щоденний масаж і романтика. І навіть через роки спільного, рутинного життя чоловіки-Раки не втрачають своєї чуттєвості і романтичності.Риби
Чоловіки-представники цього знака, хоч і Риби, але про них часто говорять "ні риба, ні м'ясо". Вони не впевнені в собі, бояться відповідальності і перекладають вирішення серйозних завдань на сильні жіночі плечі. Іноді головним виправданням їх слабкості є безперервна хворобливість. Хворіють вони з раннього дитинства, і настільки звикають до цього стану, що і в дорослому житті знаходять в ньому вигоду. Риби постійно вимагають до себе материнської турботи, піклування та уваги. Їх слабкість зміцнюється ще й пристрастю до згубних звичок. Алкоголь, сигарети, наркотики, азартні ігри чижінки - їхні "ліки" від усіх хвороб, в т. ч. і від слабкості.

Чоловіки-Риби дуже образливі і ранимі. Можливо, вони і не плачуть ночами в подушку, але завжди меланхолійні, сумні і пригнічені. Їх легко образити, довести до сліз або до мосту, з якого вони легко б стрибнули, якби не були такими слабодухими. Але і в чоловіках з таким характером можна знайти плюси. Чоловіки-Раки хороші подружки, "жилетки", домашні психологи. Вони стануть ідеальними чоловіками для жінок, яким потрібна компанія для перегляду сентиментальних серіалів і реаліті-шоу, задушевних розмов і скарг на тлінність і несправедливість цього світу. Гарні Риби і в якості доморощених лікарів, які перехворіли і перелыкувались стільки, що мають завидний лікарський досвід. Головне - ніколи не можна Риб ігнорувати і забувати їм співчувати.

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Повний блекаут для росії: відьма Марія Тиха передбачила розвал агресора Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф
Показати ще

Ваги
Чоловіками-Терезами управляє Венера, тому вони часто виявляються слабкими чоловіками. Ваги дуже комфортно себе почувають в жіночих колективах, легко захоплюються жіночими хобі, і страждають такими жіночими проблемами, як шопоголізм, "ПМС", балакучість. І відповідальність вони рідко поспішають брати на свої тендітні плечі. Чоловікам-Терезам спокійніше, коли рішення хтось приймає за них. Мужності, чоловічих вчинків і подвигів вони часом просто побоюються, тому скептично ставляться і до історичних героям, і до кіношних суперменів, називаючи їх відірваними від реальності.

Бракує чоловікам-Терезам і рішучості, впевненості у власних силах, активності, що сильно дратує діяльних і вольових жінок. Але якщо таким дамам на чоловіків-Терезів накладається табу, то жінкам, що цінують розсудливість і виваженість, вони припадуть до смаку. Так, можливо, їх періодично доведеться підганяти з рішеннями або навіть приймати їх самій. Однак жінці ця обставина може зіграти на руку, якщо вона вміє бути "шиєю", яка як поверне, так "голова" і прийме правильне рішення. Головне, щоб при цьому чоловік-Терези був упевнений, що ініціатива виходила виключно від нього.Діви
Чоловікам, які примудрилися народитися під жіночим знаком Діва, в найменшій мірі властиві жіночність і ніжність характеру. Однак і в наявності агресивних якостей, що додають мужності і сили, їх "звинуватити" складно. Вони занадто обережні, самокритичні, незадоволені, а часом і розсіяні, що не робить їх сильними в очах жінок. Своєю ж схильністю до педантизму і порядку вони можуть довести до сказу навіть найбільш мужню жінку. Буркотливість, прискіпливість, погана пристосованість до непередбачуваних ситуацій або погано організованих умов, ставить чоловіків-Дів в один ряд зі слабкими чоловіками інших знаків зодіаку.

Не здатні чоловіки-Діви і на авантюризм, що має на увазі сміливість і ризик - якості, які неминуче присутні в характері сильного чоловіка. Звичайно, це особливість Діви з негативної легко перетворюється в позитивну, якщо жінка в чоловікові цінує обережність, пильність, практицизм, передбачуваність і добре розвинений інстинкт самозбереження. А він неодмінно повинен бути в пріоритеті у чоловіка, який дорожить сім'єю і пам'ятає, що взяв на себе за неї відповідальність, значить, без особливої ​​потреби ризикувати життям на догоду авантюризму і екстриму не буде.

Тільці
Чоловіків-Тыльців слабохарактерними в очах жінок роблять дві якості - лінь і скупість.Вальяжність і неспішність рватися в бій іноді цілком може бути обгрунтована, але у Тільців ці якості часто перевищують норму, перетворюючись в лінь і слабовільний. У них відсутня мотивація до серйозних занять, що часто залишає їх і без належних засобів для існування. А оскільки всі Тільці - матеріалісти, то зберігати свій капітал вони здатні не через його примноження, а через економію і жадібність.

Навряд чи жінка, яка шукає сильного чоловіка, вважатиме ці якості придатними для спільного життя. І все ж навіть вони піддаються корекції за умови, що лінь і скупердяйство чоловіка-Тільця не стало патологією, а жінка його любить. Багато панянок любитьь, коли чоловіки витрачаються, але тільки на етапі побачень. У сімейному ж житті вони і самі можуть допомагати чоловікам-Тільцям економити. З лінню, звичайно, складніше. Однак правильно матеріально мотивований Тілець навіть зі своєї ліні зможе зробити гроші.