Як ревнують різні чоловіки по знаку Зодіаку?

Овни

Докладати особливих зусиль, щоб змусити чоловіка-Овна ревнувати, не доведеться. Він з тих темпераментних знаків, яким для ревнощів привід не потрібен. Ну а якщо все-таки обраниця Овна мала необережність невинно пофліртувати або затримати на чужому чоловікові свій погляд на кілька зайвих секунд, ревнощі забезпечені.

Тельці

Викликати у Тельця почуття ревнощів можна через зародження в ньому почуття втрати. Чоловіки цього знаку завжди люблять те, що привабливе для інших і те, що можуть у них відібрати. Якщо жінкою Тельця захоплюються інші чоловіки, облизуються або страждають від нерозділеного кохання до неї, представник знака зростає у власних очах - найкраща з найкращих жінок вибрала його!

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Близнюки

Близнюки до ревнощів підходять творчо: вони черпають в цьому натхнення, висловлюють емоції і відчувають справжність відносин - є ревнощі, значить, є справжні стосунки. Тому жінка для них в певному сенсі муза, і якщо вона не буде справлятися з негласно покладеною місією, Близнюки знайдуть іншу. Тому періодично змушувати чоловіків цього знака ревнувати - святий обов'язок жінки.

Раки

Змусити Рака ревнувати простіше простого - дати йому можливість відчути, що його світу любові загрожує небезпека. Але ціна цього вчинку може виявитися занадто високою. Раки міцніше інших знаків зодіаку прив'язуються до об'єкта своєї любові. Найменший привід для ревнощів може занадто глибоко поранити представника сузір'я, що залишить незабутню тріщину у стосунках.

Діви

Чоловіки-Діви не дуже ревниві натури. Вони знають собі ціну і не будуть вимагати її доказів у жінки. Якщо вона дає привід для ревнощів, значить, в розумінні Дев, шукає кращого чоловіка. Ну і нехай шукає! Діви-то знають, що кращого чоловіка жінці не знайти, і багато в чому вони мають рацію.

Ваги

Причина ревнощів багатьох чоловіків Терезів - ні стільки жінка, скільки їх одвічні сумніви в собі. А це вже привід для ревнощів. Багато жінок користуються цим, граючи на самооцінці Терезів. Можна, звичайно, вказувати на їх недоліки і звертати увагу на переваги інших чоловіків. Це спрацює! Але чи потрібен жінці вічно сумнівається у своїй мужності чоловік? Навряд чи.

Скорпіони

Перш ніж змушувати ревнувати Скорпіона, варто пам'ятати про його мстивість. Чоловіки-Скорпіони дуже сексуальні і нестабільні у стосунках, їм варто великих зусиль зберігати вірність своїй жінці. Отже, найменший привід з її боку може стати "зеленим світлом" для зради Скорпіона. І він не просто виправдає низький вчинок, але і зробить так, щоб жінка дізналася про це і мучилася по повній.

Стрільці

Стрільці дуже запальні і гарячі в ревнощах, але довести їх до цього стану не так просто. Для цього жінці Стрільця доведеться затіяти цілу гру з багатьма "невідомими", але цілком реальними знаками уваги - букетик квітів від інкогніто, загадкове листування "з подругою", випадкові затримки після роботи та ін.

Козероги

Чоловіка-Козерога потрібно неодмінно змушувати ревнувати. Для нього це пусковий механізм і заклик до дії, а для жінки - ознака, що він дійсно любить. Козеріг може місяцями вмовляти жінку, але не робити рішучих кроків. Але як тільки на горизонті з'являється явний або уявний суперник, Козеріг поспішає робити пропозицію, романтичні вечори або дітей. Спровокувати його на потрібні дії можна через створення конкуренції. І чим більше у жінки поклонників, тим рішучіший Козеріг.

Водолії

Вивести Водолія на шлях ревнощів можна простим способом - ігнор. Фантазії у представників цього знака більше ніж достатньо. Коли чоловіка-Водолія ігнорують, він сам придумує сценарій, ведучий жінку до зради. Реакції у Водолія на це може бути дві: масштабний скандал або спроба знову завоювати свою жінку красивими залицяннями і романтикою. Так що провокація ревнощів у випадку з цим знаком повинна мати індивідуальний підхід, але якщо акценти в тактиці будуть розставлені правильно, у пари після сплеску ревнощів може початися новий виток любові.

Риби

Чоловіки-Риби належать до того типу людей, яким зручно не помічати або виправдовувати неприємні для себе речі. Вони не те що флірт, зраду під власним носом можуть не побачити, а вірніше, не захотіти бачити. Так що доведеться сильно постаратися, щоб спровокувати у Риби потрібні емоції. Зачепити цього непроникного чоловіка може кокетство або знаки уваги, надані його другу, брату чи іншому значимому чоловікові.

Раніше портал "Знай.ua" писав еротичний гороскоп на сьогодні.