Яким знакам Зодіаку навесні повернеться удача?

Отримати багато грошей, почати свій бізнес, знайти нову любов — все це реально, тому що середина весни — час позитивного впливу всіх планет-покровителів. Удача, як правило, любить сміливих, але постукає практично до всіх.

Діви

Тривалий роман на відстані нарешті отримає своє логічне продовження — у Вас з'явиться можливість з'їхатися. Не виключено, що це буде не одне із двох міст, в яких ви зараз живете, а взагалі якесь третє. Або чоловіка відправлять у тривале відрядження в іншу країну, а Вас він покличе з собою.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Сепаратист Царьов назвав обстріл мирних будинків Києва "демонстрацією сили рф" – спочатку ще й обстрілів "не було" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Стрільці

Велику суму грошей можуть отримати в травні Стрільці і виконати всі свої мрії, крім вже дуже великих і марнотратних. Астрологи радять Вам проявити в цьому питанні діловитість і пустити гроші на щось цілком земне — ремонт, заміну машини, теплі речі для всієї родини, будинок в селі. Витрачати на освіту і подорожі можна — але лише те, що Ви самі заробили.

Раки

У Раків все начебто добре, але навіть навесні, з появою сонця і тепла, переслідує тільки одна думка — все змінити або взагалі виїхати. Так от, успіх цієї весни чекає тих, хто поступить ну зовсім просто - почне спілкуватися. Так, звичайна комунікація, якій Ви не дуже довіряєте, вважаючи за краще вирішувати все самостійно. Вам достатньо просто поділитися своїми переживаннями і мріями з оточуючими — і станеться диво.

Риби

Якщо Ви цієї весни чекаєте на поїздку, та хоч куди, то вичавлюйте з неї максимум. Ніякого тюленячого відпочинку! Десь там, в незвіданих містах і країнах, і Вас чекає щастя. Тут одне з двох — або нарешті звільните розум від сміття і чітко зрозумієте, що робити далі, чи зустрінете таку людину, яка буквально заразить Вас своїми ідеями.

Козероги

У Вас все йде до того, щоб почати свій успішний бізнес і нарешті покінчити з похмурою офісною роботою. Астрологи і зірки повністю на Вашій стороні і кажуть, що саме цієї весни Ви отримаєте чітке розуміння того, куди рухатися далі.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 20 квітня.