Шлюби укладаються на небесах, і з точки зору астрології - це не метафора. Вплив знака зодіаку на характер і світогляд людини багато в чому визначає, як з ним складуться відносини в шлюбі.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Є знаки, яким сімейні союзи просто-таки протипоказані. Створити з ними сім'ю, значить, вступити в шлюб, не благословенний небом (небесними світилами). А далі - як пощастить. З ким же з знаків зодіаку буде найскладніший шлюб?

Овен

Овнам немає рівних в любовних відносинах, не обтяжених побутом, обов'язками, залежністю. Їх стихія - короткі романи і пристрасні побачення, але ніяк не сім'я або довгостроковий союз. Овни відрізняються підвищеною нетерплячість, запальністю і неврівноваженістю. Шлюб на них діє деструктивно, проявляючи їхні найгірші якості - дратівливість, гнів, незговірливість, претензії і диктат.

Їм складно впустити в свій світ інший світ, з яким треба рахуватися і радитися. Овни - індивідуалісти! У команді працювати не вміють і не бажають. Партнер або буде беззастережно приймати всі рішення Овна, дізнаючись про них за фактом, або - "до побачення!".

Популярні новини зараз

Ані Лорак засвітила голий животик і обручку: "Мені подобається"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Ужитися з Овнами складно навіть тим, хто вміє поступатися, не ображатися і терпіти провокації. А провокувати Овни вміють і люблять. Інакше їм здається, що їх існування стає схожим на болото, в якому немає життя.

Пристрасті, емоції бурхливі з'ясування стосунків - все, що творить Овнів, але руйнує довгострокові відносини. Часом представників цього знака, звичайно, мучить совість, але вони рідко в своїй поведінці можуть простежити причинно-наслідковий зв'язок. Якщо їм і судилося прожити в шлюбі щасливо, то, скоріше за все, свою половинку вони знайдуть серед Близнюків, Терезів або Львів. Ці знаки зуміють утримати Овна в тонусі, не даючи йому занудьгувати, але і не дозволять розперезатися.

Близнюки

Шлюб із Близнюками один з найскладніших, хоча б тому, що затягнути його туди проблематично. А яке сімейне щастя з-під палки? Партнер Близнюків тягне на собі вантаж сімейних відносин, в той час як самі Близнюки постійно норовлять звідти втекти або хоча б тимчасово сховатися від обов'язків і зобов'язань.

Багато Близнюків вважають себе створеними для любові, а вся ця домашня робота і побут зводять відносини до примітивного існування. Куди краще йти по життю березневим котом, маючи репутацію героя-коханця. Але, на жаль, цей образ не вміщається в сімейний уклад, породжуючи конфлікти і претензії.

Звичайно ж, не обходиться в сім'ях Близнюків і без їх зрад. Ну, який же герой-коханець без любовних перемог? А якщо Близнюки затрималися в сімейних відносинах занадто довго, і партнер по шлюбу встиг втратити форму, постаріти або серйозно захворіти, зради стають місцем існування Близнюків. Цим вони часто виправдовують свої "ліві" пригоди.

Дуже складно миритися з настільки незлагідними в шлюбі Близнюками. Однак є знаки, яким хоч і не просто буде приборкати незалежний характер Близнюків, але цілком під силу. Овни, Стрільці або Водолії можуть спробувати їх "одомашнити", і спробувати побудувати з ними міцну сім'ю.
Скорпіон

Цей знак один з найбільш проблемних для будь-яких відносин. Просто в шлюбному союзі Скорпіон може собі дозволити мучити партнера на законних підставах. Незважаючи на переважання в характері таких якостей, як владність, впертість, ревнощі, непримиренність, Скорпіони дуже рідко залишаються самотні.

Вони - єдиний знак, який, створюючи партнеру проблеми, частіше не руйнує відносини, а творить, удосконалить їх через спільні випробування труднощами. Хоча, здебільшого, Скорпіони їх самі створюють на рівному місці, часом навіть не усвідомлюючи, що бачать в цьому необхідність і глибокий сенс.

Стрільці

Стрільці - абсолютно "позашлюбної" знак. Серед представників цього цього сузір'я найбільшу кількість цивільних співмешканців, які впевнені, що вони вільні, а відносини - тимчасове явище, і вони зможуть піти в будь-який момент.

Стрільцям більше до душі дружні союзи, в яких вони можуть реалізувати свою дотепність, щедрість, взаємовиручку і, головне, волелюбність. Друзі, на відміну від сім'ї, поняття не цілодобове. Для них не потрібно бути вірним чоловіком, відповідальним батьком, добропорядним господарем. Тому Стрільці віднесуть з відносин ноги, як тільки зрозуміють, що на їх шию натягують "хомут" і намагаються заперечує в сімейні обов'язки.

Дружбу Стрільці можуть зав'язати практично з будь-яким знаком зодіаку, оскільки всі люблять веселунів, масовиків витівників і добрих баляндрасників. А ось в шлюб вони якщо і вступлять, то лише з тими знаками, які не обмежуватимуть їх свободу, або хоча б створять ілюзію, що Стрілець сам вирішує - піти йому чи залишитись.

До таких астрологи відносять Овнів, Львів, Водоліїв, Близнюків. Хоча навіть вони після романтичних спроб все ж переходять в розряд друзів. Часто Стрільці навмисно оточують себе невідповідними для шлюбу людьми, щоб мати можливість якомога довше перебувати у вільному плаванні.

Найтяжчі чоловіки за знаком Зодіаку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про найвітряніші знаки зодіаку.