Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Овен

Цей тиждень хороший для нових починань. До кінця періоду варто відновити свої сили в хорошій компанії. Не забудьте приділити час своїй родині.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Телець

Працьовитим Тельцям у цей тиждень не вдасться розслабитися. Не варто забувати і про своїх близьких. Відпочивайте хоча б іноді, не сваріться з рідними.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Близнюки

На початку тижня люди потягнуться до товариських Близнюків. Тому на вас чекає безліч зустрічей у цей період. Вже ближче до вихідних буде ясно, хто гідний особливої уваги.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Рак

Протягом усього періоду Раків будуть очікувати безліч спокус. Не варто піддаватися їм. Чітка система цінностей, жорсткі принципи допоможуть подолати будь-які спокуси.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Лев

Леви почнуть цей тиждень з песимістичних думок. На щастя, через кілька днів ваша сум розвіється, а поганий настрій зніме як рукою.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Діва

Весь тиждень Діви відчуватимуть на собі підвищену увагу людей. Вірогідні плітки і чутки. Але не варто засмучуватися з цього приводу, ці слова безпідставні.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Терези

Особисті справи Терезів будуть успішно розвиватися. Можливі нові зустрічі з цікавими людьми. Також ці люди можуть стати початком чогось більш хвилюючого.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Скорпіон

Цей тиждень буде непростий для Скорпіонів, так що потрібно відволіктися і відпочити. Посадіть квіти, поїдьте на полювання, змайструєте що-небудь.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Стрілець

На Стрільців чекає бурхливий тиждень. Ви можете сміливо сподіватися на те, що вам все-таки дадуть відповідь взаємністю. Але не чекайте, що це буде легко.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Козеріг

На цьому тижні Козерогам потрібно структурувати свої думки, скласти план дій – це допоможе не розгубитися в критичній ситуації і додасть впевненості.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Водолій

Шанс на успіх Водоліїв у цей тиждень буде високий. Ваш творчий потенціал знищить усі перешкоди і порадує світ новими цікавими проектами.

Гороскоп на тиждень 27 серпня - 2 вересня Риби

Початок тижня принесе Рибам безліч переживань. Незрозумілі ситуації виникатимуть на вашому шляху. Пам'ятайте, приймати рішення варто обдумано.